Zeman se na Hradě zbaví kontroverzních lidí. Nejedlého s Mynářem nahradí Kajínek a Troška

27 Led 2018

Jen pár hodin po svém znovuzvolení prohlásil prezident Zeman, že dá na doporučení Andreje Babiše a zbaví se na Hradě dvou velmi kontroverzních osob. Martina Nejedlého a Vratislava Mynáře by podle jeho slov měl nahradit odsouzený vrah Jiří Kajínek a jeden z nejhorších českých režisérů Zdeněk Troška.

„Vítězství bylo velmi těsné. Občané mi velmi často vytýkají spolupráci s Martinem Nejedlým a Vratislavem Mynářem. Údajně jde o velmi kontroverzní osoby a já jsem se je proto rozhodl nahradit. Post mého poradce tak obsadí pan Jiří Kajínek, zatímco práci hradního kancléře a šaška bude následujících 5 let vykonávat pan režisér Zdeněk Troška,“ prohlásil prezident Zeman ve svém projevu.

Okamžitě se začalo diskutovat o tom, zda tímto čistka na Hradě skončí. Častá vlna kritiky se totiž snáší i na tiskového mluvčího pana prezidenta. Kdo by ale Jiřího Ovčáčka nahradil zatím není jasné. Podle některých spekulací je prý ve skutečnosti českým prezidentem Jiří Ovčáček a Zeman je jen loutka, která vystupuje na veřejnosti a jejíž jménem se podepisují veškeré papíry, jelikož Ovčáček nesplňuje podmínky, aby mohl být oficiálně prezidentem ČR. Odvolání Jiřího Ovčáčka je tak krajně nepravděpodobné.

Prezident se také omluvil vnučce Ferdinanda Peroutky

Další překvapivou věcí je i omluva, kterou pan prezident směřoval směrem k vnučce Ferdinanda Peroutky.

„Také bych se chtěl omluvit vnučce pana Ferdinanda Peroutky. Tímto se vám moc omlouvám za to, že jsme na Hradě nebyli schopni článek Hitler je Gentleman najít. Tento článek samozřejmě existuje, jen je velice obtížné jej najít. Omlouvám se tedy, že moji poradci tak špatně hledali a udělali ze mě naprostého pitomce. Dříve či později ale tento článek najdeme, a pak se budete zase vy omlouvat mě,“ prohlásil dále prezident a zamumlal si něco o kundách.

Pan prezident tímto jen potvrdil svá slova, že chce být v následující pětiletce slušnější a méně sprostý a arogantní.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..