Zeman navštíví královnu Alžbětu II. Angličané preventivně schovají korunovační klenoty

13 Čvn 2017

Již tento pátek se český prezident Miloš Zeman setká s britskou královnou Alžbětou II. a Angličané již započali přípravy na tuto vzácnou návštěvu. Nekuřácký hotel, ve kterém má být Zeman ubytován, plánuje na den jeho návštěvy odstavit všechny detektory kouře, aby zbytečně nehoukaly a nealarmovaly hasiče. Dále nebudou v pátek k vidění britské korunovační klenoty, aby je Zeman náhodou nepoblil.
„Korunovační klenoty mají za sebou dlouhou historii. Nedovolím, aby je čečenský prezident Miloš Zeman při svojí návštěvě nedopatřením znečistil,“ zdůvodnil svoje rozhodnutí správce pevnosti Tower of London.

Návštěvu potvrdil na svém FB profilu prezidentův mluvčí

Za dalším opatřením stojí přímo Hrad, který upozornil Její Veličenstvo, aby v žádném případě nechodila na audienci s jejím oblíbeným šátkem. Pan prezident je již přeci jen starší člověk a mohl by si jí díky šátku splést s muslimkou a podle toho se taky chovat (nedávno při návštěvě Vysočiny nazval prezident stařenku se šátkem na hlavě muslimskou děvkou, pozn. redakce).

Prezidentův program je z části již znám. Osobně by prý chtěl královnu požádat o návštěvu známých britských automobilek (Jaguar, Bentley) a následnou jízdu rychlým sporťákem na okruhu z Top Gearu. Rychlá auta jsou na Hradě poslední dobou velmi populární a Zeman hodlá v trendu pokračovat.

Dalším bodem programu je vyznamenání několika českých letců ve službách RAF. Celou audienci pak chce prezident zakončit panáčkem a cigárkem. Podle Jiřího Ovčáčka Zeman pevně doufá, že královna jeho pozvání na štamprličku neodmítne.
10 comments
  1. Čečenský prezident Ovar Chlastomil Rusofilovič je zbytečně kritizovaný novinářskými hyenami. Vždyť se motá ožralý jen vyjímečně (třikrát do týdne) a svoji zdravotní medicínu (slivovici) užívá v množství větším než velkém kvůli Kalouskovi, Trumpovi a papeži Františkovi. Poblil se zatím jen v soukromí a další tělesné projevy jistí plínami. Chrání Českou republiku proti migrantům svými debilními bonmoty, cigaretovým dýmem a prdy. Jsem hrdý na našeho prasedenta!!!

  2. To jsou pusté pomluvy. Našeho specialistu na bezpečnost (Myloše Vlevo Dole) pozvala sama britská královna. Po nedávných incidentech v Londýně si přeje konzultovat s předním světovým odborníkem problematiku detekčních rámů na hradech a zámcích. Z předem konzultovaného obsahu jednání mezi novináře unikla i informace o tom, jak s pomocí Cizinecké policie sledovat všech 16 cizokrajných uprchlíků.

  3. Přijde mi, že tento článek nemá tak vysokou úroveň, jako některé jiné. Často jsem nadšen z té lehkosti a rafinovanosti, se kterou autor přistupuje k „problému“, aniž by ho přímo pojmenoval, což je velmi vtipné. A což u tohoto článku trochu postrádám.

    To dům z lahví s octem je jiná káva! 🙂

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..