Zeman navštíví královnu Alžbětu II. Angličané preventivně schovají korunovační klenoty

13 Čvn 2017

Již tento pátek se český prezident Miloš Zeman setká s britskou královnou Alžbětou II. a Angličané již započali přípravy na tuto vzácnou návštěvu. Nekuřácký hotel, ve kterém má být Zeman ubytován, plánuje na den jeho návštěvy odstavit všechny detektory kouře, aby zbytečně nehoukaly a nealarmovaly hasiče. Dále nebudou v pátek k vidění britské korunovační klenoty, aby je Zeman náhodou nepoblil.
“Korunovační klenoty mají za sebou dlouhou historii. Nedovolím, aby je čečenský prezident Miloš Zeman při svojí návštěvě nedopatřením znečistil,” zdůvodnil svoje rozhodnutí správce pevnosti Tower of London.

Návštěvu potvrdil na svém FB profilu prezidentův mluvčí

Za dalším opatřením stojí přímo Hrad, který upozornil Její Veličenstvo, aby v žádném případě nechodila na audienci s jejím oblíbeným šátkem. Pan prezident je již přeci jen starší člověk a mohl by si jí díky šátku splést s muslimkou a podle toho se taky chovat (nedávno při návštěvě Vysočiny nazval prezident stařenku se šátkem na hlavě muslimskou děvkou, pozn. redakce).

Prezidentův program je z části již znám. Osobně by prý chtěl královnu požádat o návštěvu známých britských automobilek (Jaguar, Bentley) a následnou jízdu rychlým sporťákem na okruhu z Top Gearu. Rychlá auta jsou na Hradě poslední dobou velmi populární a Zeman hodlá v trendu pokračovat.

Dalším bodem programu je vyznamenání několika českých letců ve službách RAF. Celou audienci pak chce prezident zakončit panáčkem a cigárkem. Podle Jiřího Ovčáčka Zeman pevně doufá, že královna jeho pozvání na štamprličku neodmítne.
10
Komentujte

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
AstheartJiří Rohlakornu tikisJiří ProcházkaHonza Šiška Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

Čečenský prezident Ovar Chlastomil Rusofilovič je zbytečně kritizovaný novinářskými hyenami. Vždyť se motá ožralý jen vyjímečně (třikrát do týdne) a svoji zdravotní medicínu (slivovici) užívá v množství větším než velkém kvůli Kalouskovi, Trumpovi a papeži Františkovi. Poblil se zatím jen v soukromí a další tělesné projevy jistí plínami. Chrání Českou republiku proti migrantům svými debilními bonmoty, cigaretovým dýmem a prdy. Jsem hrdý na našeho prasedenta!!!

Astheart
Host
Astheart

Vy máte vlastně z pekla štěstí! Víte proč?

Marcela Semerádová
Host
Marcela Semerádová

Jenom jsem se chtěla podívat na tento idiotský článek a vskutku na fb mají pravdu. Sem chodí asi samí idioti jako je např. Procházka, pardon on za to nemůže, je bez mozku chudák.

oimot
Host
oimot

fb neojebete, ten ma vzdy pravdu, pridte zas

Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

Ano, idioti sem občas zajdou Marcelko. I senilní komunistické slepice jako jsi ty. Je dobře že tě pustili z klecového lůžka k internetu, ale už se tam zase musíš vrátit. A ať ti vymění plíny, smrdí to až sem 😀

Jiří Rohla
Host
Jiří Rohla

Pak jsem tedy idiot a jsem za to rád. Neboť jen takto lze v této zemi přežíti.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

To jsou pusté pomluvy. Našeho specialistu na bezpečnost (Myloše Vlevo Dole) pozvala sama britská královna. Po nedávných incidentech v Londýně si přeje konzultovat s předním světovým odborníkem problematiku detekčních rámů na hradech a zámcích. Z předem konzultovaného obsahu jednání mezi novináře unikla i informace o tom, jak s pomocí Cizinecké policie sledovat všech 16 cizokrajných uprchlíků.

Petr Pitro
Host
Petr Pitro

Autor článku není idiot,jak zde někdo trefně napsal,ale je to s prominutím dobytek, nevychované hovado.Jinak to nemohu nazvat!

Honza Šiška
Host
Honza Šiška

on ten článek psal Zeman?

kornu tikis
Host
kornu tikis

Přijde mi, že tento článek nemá tak vysokou úroveň, jako některé jiné. Často jsem nadšen z té lehkosti a rafinovanosti, se kterou autor přistupuje k “problému”, aniž by ho přímo pojmenoval, což je velmi vtipné. A což u tohoto článku trochu postrádám.

To dům z lahví s octem je jiná káva! 🙂

Reklama

RSS