Čaj z kočičích chlupů čistí střeva a funguje jako prevence proti rakovině

12 Srp 2018

V alternativní medicíně nalezneme spoustu zaručených přírodních přípravků, které detoxikují naše tělo a slouží jako účinná a levná prevence proti rakovině. Mezi takovéto přírodní zázraky patří i obyčejné kočičí chlupy, ze kterých se po vylouhování ve vařící vodě stane perfektní detoxikační čaj.

Kočičí chlupy obsahují tzv. kočoflaviny a kočičí vlákninu, která se v přírodě nikde jinde než v kočičích chlupech nevyskytuje. Tyto dvě zázračné látky čistí lidská střeva od toxinů a dalších nečistot, které jsou nejčastější příčinou rakoviny tlustého střeva. Tyto nečistoty se pak bezpečně vyplaví ze stolice a člověk tím de facto vykadí rakovinu.

Kočičí vláknina je mnohem účinnější a bezpečnější než klasická vláknina. Na rozdíl od ní totiž nezpůsobuje ve vyšším množství průjem ani zácpu. Lze ji tedy konzumovat takřka neomezeně bez vedlejších příznaků.

„Kočičí vláknina je silně protikarcinogenní látka. Jak navíc víme, střeva jsou vlastně takový středobod člověka. Pokud jsou v dobrém stavu, je člověk zdravý. Pokud nejsou, je člověk nemocný. Střeva mají schopnost pumpovat pozitivní životní energii do všech částí těla. Pokud se v nich ale nacházejí toxiny, může člověk onemocnět. Doporučuji proto každé ráno vypít hrnek kočičího čaje, abyste jste svá střeva pročistili,“ sdělil naší redakci Mudr. Janek Mariňáček, který ve své ordinaci nabízí klientům rozbor stolice, na základě kterého zjistí, jestli jejich střeva obsahují toxiny. To vše za krásných 17 990 Kč.

Na kočičí čaj nám postačí hrstka chlupů z jakékoliv kočky, které vylouhujeme po dobu 20 minut ve vařící vodě, a poté přecedíme. Čaj můžeme dle chuti dochutit citrónem, medem, nebo klidně i cukrem. Pokud kočku doma nemáte, nezoufejte a navštivte náš e-shop. 1 kg chlupů zde můžete zakoupit za krásných 499 Kč.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

5 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..