Toaletní papíry jsou napuštěné látkami, které lidem brání vykadit rakovinu

02 Čvn 2018

Farmaceutické firmy lobují kde jen mohou, aby nás udržely co nejvíce nemocné. Další šokující informaci o vlivu tohoto lobby nám přináší náš tajný zdroj, podle kterého Big Pharma ovládá i průmysl s toaletním papírem. Důvod je prostý – farmalobby chce lidem zabránit v tom, aby mohli vykadit rakovinu.

Jak víme, moderní medicína není schopna rakovinu vyléčit, protože ze zdravého pacienta nekouká žádný zisk. Místo toho pracují farmaceutické firmy na tom, aby lidé byli co nejvíce nemocní. Z rakoviny pro farmaceutické firmy kouká obrovský zisk, pokud tedy Big Pharma udrží svoje pacienty nemocné. Rakovina je ve skutečnosti celkem banální nemoc, která lze snadno vykadit. Proto vrahové v bílých pláštích museli ovládnout trh s toaletním papírem.

Právě toaletní papír nám brání v tom, abychom se mohli snadno a rychle vyléčit z rakoviny. Naprosto každý toaletní papír, je dnes napuštěný plejádou chemických látek, které mají jenom jeden účel – zabránit konečníku v tom, aby skrz něj vyšla rakovina ven z těla.

“Toaletní papír obsahuje speciálně vybranou chemickou složku, která ulpí na konečníku a brání rakovině v tom, aby opustila tělo. Tyto látky rakovinu odpuzují zpět do těla a brání jí v odchodu. Vlivem toho se člověk není schopen z rakoviny vyléčit a farmaceutických firmám z toho plynou astronomické zisky,” tvrdí náš anonymní zdroj.

Je nutné si uvědomit, že rakovina je přirozený proces v lidském těle. Zatímco dříve ji ale lidé pravidelně vylučovali, dnes tomu tak už není a rakovina se v lidském těle hromadí, což může mít za následek mnoho fyzických projevů, včetně smrti. Je to podobné, jako kdyby vám někdo bránil v močení. Nejdřív by to bylo nepříjemné, pak bolestivé, a pak byste zemřeli. To samé platí pro rakovinu. Je to jen další tělu přirozená látka, kterou je ale třeba pravidelně vylučovat.

Vrahové v bílých pláštích se neštítí opravdu ničeho a udělají všechno proto, aby si nás udrželi nemocné a namastili si na nás kapsu. Pokud se z toho chcete vymanit, přestaňte používat klasický toaletní papír a raději si v našem eshopu kupte 100% přírodní toaletní papír, který neobsahuje žádnou chemii, která by bránila vašemu tělu v tom, aby vykadilo rakovinu. Toaletní papír prodáváme v balení po 4 ruličkách za cenu pouhých 599 Kč. Stejně tak si můžete objednat náš speciální roztok, který vám z konečníku odstraní všechny zbytkové chemikálie. 5 ml lahvičku nyní prodáváme za výhodnou cenu 1 999 Kč!

Pokud máte zdravotní obtíže a nechcete se svěřit do rukou vrahům v bílých pláštích, nezapomeňte navštívit naše Konzultační a léčitelské centrum Trapkit v Praze. Naši odborníci vám ochotně poradí a pomůžou. Za neuvěřitelných 6 999 Kč si na vás udělají čas na 45 minutovém sezení a proberou s vámi všechny vaše zdravotní obtíže. Nejsme jako farmaceutické firmy, nám nejde o peníze, ale o vaše zdraví!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
woke_AF
woke_AF
2 let před

co se stalo s fasebukovou strankou? snad vás lamináti a bildrberkové nezabanovali, za to že se nebojýte jít proti proudu, a říst nám PRAVDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peter
Peter
2 let před

vykadit – keď tam dáte také slovo, pôsobí to hrozne neseriózne už na prvý pohľad. Odporúčal by som vyhnúť sa ľudovému slovníku, a namiesto toho radšej prihodiť slovíčka z odbornej terminológie 😉

hello
hello
1 rok před

Zúfalci, ešte vás baví písať tieto trapošiny?

David Král
David Král
1 rok před

Hledal jsem odkaz na eshop, ale nikde jsem jej nenašel. Poradíte prosím, kde Váš bezpečný papír dostanu koupit?
Předem děkuji.

Věra Červenková
Věra Červenková
10 měsíců před

Tak tohle je největší pičo …inakterou jsem kdy slyšela. A vy jste šmejdi, co prodáváte total.papir za 599,-
Nehoraznost

Passy
Passy
7 měsíců před

Pane Krali, s radosti Vam poslu sve bankovni udaje a papir mohu zasilat v pravidelnych intervalech dle potreby. Bezpecne.
A p. pico …Cervenkove nabizim 7% slevu

RSS
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x