Brněnští lékaři úspěšně probrali muže z kómatu pomocí videa “Čau lidi”. “Vypněte někdo tu p*čovinu!” byla jeho první slova

08 Srp 2020

Obrovský úspěch se podařil brněnským lékařům, kteří za pomoci posledního videa “Čau lidi” Andreje Babiše probrali z kómatu 47 letého muže s nenávratným poraněním mozku. Již dříve přitom bylo muži odhadováno, že se už nikdy neprobudí.

Lékaři dostali nápad pustit muži v kómatu video Andreje Babiše spontánně, když diskutovali u piva v hospodě po čtvrteční směně.

“Nadhodili jsme téma Andrej Babiš a jeho “Čau lidi”. Shodli jsme se, že ten Slovák v něm plácá takové kraviny, že by to probralo i člověka z kómatu. Ze srandy jsme se to rozhodly vyzkoušet. Když se pak muž, který byl už 5 let v kómatu opravdu probudil, upřímně jsme moc překvapeni nebyli,” tvrdí jeden z lékařů.

“Vypněte někdo tu p*čovinu! Nedá se to poslouchat!” byla první slova 47 letého Marka, který strávil v kómatu posledních 5 let. Do něj ho shodou okolností přivedlo jiné video – vlog Tomia Okamury, který v něm mluvil o uprchlících a imigrantech.

“Před lety jsem si pustil video, které sdílela jedna moje kamarádka. Tomio Okamura tam mluvil o uprchlících a imigrantech. Ten neuvěřitelný počet blábolů a demagogie zcela ochromil můj mozek a já upadl do kómatu. Je tak ironické, že mě z něj probudil jiný populista a demagog – Andrej Babiš. Sorry jako, ale to se fakt nedalo poslouchat,” píše Marek na svém Facebooku.

Podle odborníků se nejedná o nic překvapivého. Inteligentní člověk totiž Babiše vydrží poslouchat pouze pár minut.

“Nejedná se o nic překvapujícího. Pokud máte aspoň trojciferné IQ, vydržíte premiéra poslouchat maximálně pár minut, než dojde k poškození mozku. Tělo se přirozeně brání tím, že jej bude snažit přestat poslouchat. Zdravý člověk odejde z místnosti, či vypne video s “Čau lidi”. Pacient v kómatu tyto možnosti ale nemá. V tomto případě mozek pravděpodobně zavelel k tak silnému útěku a snažil se tak silně ubránit se vlně populismu, až se probral z kómatu,” tvrdí neurolog Aleš Kalousek.

Videa Andreje Babiše by tak konečně mohla nalézt pozitivní uplatnění, kdy by krom vymývání mozků důchodcům, mohla konat i něco prospěšného, tedy probouzet lidi z kómatu.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..