AfD vyhrála volby v Brazílii! V. Klaus jmenován protektorem!

17 Říj 2016

BRASÍLIA. Od našeho zvláštního zpravodaje. Nečekaně skončily, pro převážnou většinu zahraničních zpravodajců, předčasné brazilské volby, které si daly za cíl ukončit dlouhotrvající prezidentskou krizi v zemi. Podle potvrzených výsledků je s drtivou převahou vyhrála strana Alternative für Deutschland!
Dle zjištění našeho zvláštního zpravodaje Fabiana Golgo, tak ač je výhra AfD překvapující, pro znalce domácí politiky se zas až o tak velké překvapení nejedná. Brazilský lid nemá koho volit, a tak volil Němce! Neboť jak vědí všichni na světě, Němci se mají dobře.

Brazilská prezidentka Vilma Rousseffová po ohlášení výsledků voleb ihned rozpustila parlament a s okamžitou platností rezignovala na svůj úřad. Vlády v zemi by se nyní měla chopit AfD, ale předsedkyně pravicové německé strany Frauke Petryová se do země jen tak nechystá.

Takto slavilo AfD vítězství v brazilských volbách.
Takto slavilo AfD vítězství v brazilských volbách.

Ekonom Jörg Meuthen z vedení AfD nám z Altdorfu bei Nürnberg vzkázal, že strana okamžitě po volebním vítězství hledala řešení převzetí moci v Brazílii, neboť vedení strany se chce zabývat především domácími německými problémy a islámem. Řešením se šokantně ukázalo jméno Václava Klause, kterého navrhl bavorský lídr AfD Petr Bystroň na brazilského protektora a vedení strany tento návrh aklamací okamžitě přijalo. Podle Petra Hájka tímto byl bývalý český prezident poctěn a nyní již je na cestě do Jižní Ameriky, aby převzal svůj úřad.

14625376_10207351325808127_1525269725_n
Václav Klaus pln naděje vyhlíží brazilské břehy.

Podařilo se nám spojit se s kapitánem letu LH7374, který převážel novopečeného protektora Václava Klause z Frankfurtu do Ria de Janeira, Jensem Weissflogem, který nám k tomu řekl: „Ano, mohu potvrdit, že jsme měli na palubě brazilského protektora. Podle toho co odposlechly letušky, již spřádal plány na ujmutí se moci.“

Z Brasílie pro AZ247 – Barel Kaláč z Pohrom.cz
4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..