Alena Schillerová prohrála zbytek českého rozpočtu na automatech

13 Čvn 2020

Vláda ČR dnes přišla s nečekanou tiskovou zprávou, ve které informovala, že Alena Schillerová prohrála v pátek večer v jedné nejmenované žižkovské herně poslední zbytky českého rozpočtu pro rok 2021. Schodek rozpočtu tak díky tomu opět poroste.

Původním cíl ministryně financí byl ale zcela opačný. Na automatech naopak chtěla český rozpočet namnožit a zachránit tak českou ekonomiku.

„Od známého jsem slyšela, že tamní automat zrovna dává, tak jsem vybrala zbytek státních peněz a vzala je do herny. Zákony automatů jsou jasně dané – čím déle se do nich sypou peníze, tím více roste šance na to, že něco vyhrajete. Peníze jsem chtěla namnožit tak, aby rozpočet letošní rozpočet nejenže nebyl v rekordním deficitu, ale dokonce byl v přebytku,“ ospravedlňuje svoje dobré úmysly ministryně Schillerová na svém Facebooku.

Celá akce nakonec ale způsobila to, že současná vláda zakončí rok 2021 s pravděpodobně nejvyšším schodkem rozpočtu v historii, a překoná tak dokonce i Andrejem Babišem neustále zmiňovaného Miroslava Kalouska, který bezpochyby bude moct i za současný schodek. Ledaže by zabral další chystaný plán Aleny Schillerové na záchranu českého rozpočtu.

„Hned v pondělí se chci stavit ve státní tiskárně cenin v Praze, kde se mám v plánu zeptat, jestli nám peníze na zaplacení dluhů a záchranu české ekonomie nemůžou prostě a jednoduše vytisknout a krizi tak zažehnat. Divím se, že toto řešení ještě nikoho nenapadlo. Vždyť je tak jednoduché, až je geniální,“ chlubí se na Facebooku dále paní Schillerová.

ANO má rekordní preference

Jako již tradičně, když se v řadách hnutí ANO stane nějaký průser, za který by v zahraničí politici okamžitě rezignovali, tak i nyní vzrostly hnutí ANO volební preference. Stranu Andreje Babiše by nyní volilo celých 61 % dotázaných, což by hnutí zaručilo nadpoloviční většinu hlasů.

„Ty průsery děláme schválně. Čím větší průser totiž uděláme, tím více lidí nás volí. Navíc za to, že paní ministryně Schillerová prohrála zbytek našich peněz na automatech může Kalousek,“ píše se na Facebooku hnutí ANO.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

1 comments
  1. To vše je jen překroucená pravda novinářů, kteří opět uvěří první Kalouskově lži, kterou jim poskytne. Ve skutečnosti Alena Schillerová vyhrála částku odpovídající celému ročnímu rozpočtu ČR, neboť použila léty vyzkoušený Martingale systém sázek, pomocí kterého prostě prohrát nemůžete. Bohužel díky novému daňovému zákonu zdanění výher musí stát uhradit na daních 150% vyhrané částky, na což si zřejmě bude muset půjčit od Evropské unie. Paní poslankyně již pilně piluje příslušnou lekci z „Angličtina pro poslance“ aby se mohla jednání o daňové dotaci zúčastnit.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..