Vědci dokázali, že bůh neexistuje a každý, kdo v něj věří, je idiot

30 Říj 2016

Vědci z americké univerzity v Coloradu učinili významný objev, když se jim na základě složitých matematických rovnic podařilo zjistit, že žádný bůh neexistuje a každý, kdo v nějakého boha věří, je idiot.
Američtí vědci učinili tento objev v podstatě náhodou, při výzkumu možnosti použití červích děr jakožto zdroje pohonu pro vesmírné lodě. Ve změti stovek čísel se najednou objevila rovnice, která naprosto vyvrátila možnost existence jakéhokoliv boha či nadpřirozena a podle které je každý, kdo v boha věří idiot. Vědci tento objev označují jako zázrak.

„Stále tomu nemohu uvěřit. Naprostou náhodou se nám povedl největší objev v historii lidstva, je to skoro až zázrak. Našemu týmu se povedlo matematicky a zcela nepopiratelně vyvrátit existenci jakéhokoliv boha. S trochou boží vůle by to mohlo znamenat konec všech nábožensky motivovaných válek. Chtěl bych poděkovat bohu, že nám umožnil odhalit, že neexistuje!“ prohlásil vedoucí týmu vědců, kteří stojí za tímto velkým objevem, pan Andrew Hops.

Navzdory Hopsovým přáním o konci všech náboženských válek se naopak situace po potvrzení neexistence boha ještě zhoršila. Po celém světě protestují statisíce muslimů a křesťanů, kteří nechtějí přijmout krutou pravdu a požadují zničení všech záznamů o objevu amerických vědců.

„Spalme to! Všechny ty dokumenty spalme!“ zní z římskokatolické církve.

A tak se zdá, že jediný tábor, který tento objev oslavuje, je tábor ateistů. Naproti tomu agnostikům je to jedno. „Možná je to pravda, možná ne, to nikdy s určitostí nezjistíme,“ nechala se slyšet Americká unie agnostiků.

Jak se bude celá situace vyvíjet dál zatím není jisté. Rovnice dokazující neexistenci boha byly zatím předány k prostudování největším vědeckým špičkám světa. Pokud i ony potvrdí jejich pravost, bude dosti možné, že ze světa jednou provždy vymizí veškeré náboženství.
RELATED POST
 • Radek Kubák

  Souhlas, Boha nikdy nikdo neviděl, je tedy jasné, že nemůže existovat 🙂
  A nevěřte ani na existenci pi*í, které jste neviděli 😀

 • David Kret

  Je jednoduché napsat, že „vědci z Koloráda“ našli super rovnici, která Boha vyvracuje, ale nenapsat nic o tom, jak rovnice funguje a o co přesně jde. Což dokazuje, že člověk, který napsal tenhle článek, je idiot.

  • Andrea

   Nevím, kdo je zde idiot. Ten článek je jeden malý vtip. 😉

   • David Kret

    Jestli to tak je, pak jsem asi za idiota já, že jsem na to nepřišel 😀 Ok…

    • luftmausmann

     Ale to je pořád ještě fajn. Severkorejský oficiální tisk jednou citoval fejkovní článek o tom že Kim Čong Un je nejvíc sexy muž na světě.

  • Pavel Drotár

   Všechno.Co.Na.Tomto.Serveru.Čtete.Je.Smyšlené.
   Je.To.Parodický.Web.

   Píšu.Pomalu.Protože.Vím.Že.Neumíš.Rychle.Číst.

 • Petr Rezek

  Zapoměli jste napsat, že tato rovnice se vyskytuje i v Bibli a její hyeroglifova obdoba je i v Cheopsově pyramidě. A ta rovnice zní: 6 x 9 = 42.
  Američani bohužel rovnici špatně pochopili. Závěrem není to, že Bůh neexistuje, ale to, že je pravděpodobné, že má 13 prstu.

 • Real Toltek Dzehenuti

  AZ24 měli by jste do redakce přijmout Hermana 🙂 je skvělý lhář.

 • Ivan Minak

  neexistencia boha sa sice nedokazala, ale ze v neho veria iba idioti je naozaj tak

 • Ja jsem diky bohu ateista.

 • frubino

  Lepší idiot než věřit americkým Illuminátům.

 • Sára

  Jsem zapřísáhlí ateista! Až se bojím, že mě pánbůh potrestá.

 • MacCh

  Sekty se bojí o svou moc tak prej at se zničí důkazy 😀 , duchové nejsou, byl to jen hologram od ufounů kteří komunikovali takto s otroky „proroky“

 • Marek

  to ze neveris v Boha, jeste neznamena ze on neveri v Tebe!

 • Admin007

  Vy si myslíte že bůch existuje ja jsem atejista a nikdo me neodsuzuje a je mi fuk co si o me ostatni mysli proste v neho neverim a nikdy v nej verit nebudu at se vam to libi nebo ne.Jak muze nekdo vedet jestli buch existuje nebo ne nikdo ho nikdy nevydel vyste ho vydeli o tom sylne pochybuju

Facebook