Vědci dokázali, že bůh neexistuje

30 Říj 2016

Vědci z americké univerzity v Coloradu učinili významný objev, když se jim na základě složitých matematických rovnic podařilo zjistit, že žádný bůh neexistuje.

Američtí vědci učinili tento objev v podstatě náhodou, při výzkumu možnosti použití červích děr jakožto zdroje pohonu pro vesmírné lodě. Ve změti stovek čísel se najednou objevila rovnice, která naprosto vyvrátila možnost existence jakéhokoliv boha či nadpřirozena a podle které je každý, kdo v boha věří idiot. Vědci tento objev označují jako zázrak.

„Stále tomu nemohu uvěřit. Naprostou náhodou se nám povedl největší objev v historii lidstva, je to skoro až zázrak. Našemu týmu se povedlo matematicky a zcela nepopiratelně vyvrátit existenci jakéhokoliv boha. S trochou boží vůle by to mohlo znamenat konec všech nábožensky motivovaných válek. Chtěl bych poděkovat bohu, že nám umožnil odhalit, že neexistuje!“ prohlásil vedoucí týmu vědců, kteří stojí za tímto velkým objevem, pan Andrew Hops.

Navzdory Hopsovým přáním o konci všech náboženských válek se naopak situace po potvrzení neexistence boha ještě zhoršila. Po celém světě protestují statisíce muslimů a křesťanů, kteří nechtějí přijmout krutou pravdu a požadují zničení všech záznamů o objevu amerických vědců.

„Spalme to! Všechny ty dokumenty spalme!“ zní z římskokatolické církve.

A tak se zdá, že jediný tábor, který tento objev oslavuje, je tábor ateistů. Naproti tomu agnostikům je to jedno. „Možná je to pravda, možná ne, to nikdy s jistotou nezjistíme,“ nechala se slyšet Americká unie agnostiků.

Jak se bude celá situace vyvíjet dál zatím není jisté. Rovnice dokazující neexistenci boha byly zatím předány k prostudování největším vědeckým špičkám světa. Pokud i ony potvrdí jejich pravost, bude dosti možné, že ze světa jednou provždy vymizí veškeré náboženství.

RELATED POST
30 komentářů
 1. Souhlas, Boha nikdy nikdo neviděl, je tedy jasné, že nemůže existovat 🙂
  A nevěřte ani na existenci pi*í, které jste neviděli 😀

   1. To byla samozřejmě ironie. Adam a Eva Boha viděli, když byli v ráji, když zhřešili, už to vůbec nebylo normální. Mojžíš ho třeba viděl, ale svou tvář si pak musel zakrývat. Dříve mu Bůh dokonce zakryl rukou (nevím, jestli je to něčeho důkaz) oči, aby Ho viděl jen zezadu odcházet a nezemřel.
    Obecně hříšný člověk Boha neviděl, jak o tom svědčí řada veršů:

    Jan.1.18 Boha žádný nikdy neviděl, [ale] jednorozený Syn, kterýž jest v lůnu Otce, onť jest nám vypravil.
    II M.33.20 Řekl také: Nebudeš moci viděti tváři mé; neboť neuzří mne člověk, aby živ zůstal.
    Kol.1.15 Kterýž jest obraz Boha neviditelného [a] prvorozený všeho stvoření.
    I Tim.6.16 Kterýž sám má nesmrtelnost, [a] přebývá v světle
    nepřistupitelném, jehož žádný z lidí neviděl, aniž viděti může,
    kterémužto čest a síla věčná. Amen.
    I Jan.4.12 Boha žádný nikdy nespatřil, ale milujemeliť jedni druhé, Bůh v nás přebývá, a láska jeho dokonalá jest v nás.
    Jan.6.46 Ne že by kdo viděl Otce, jediné ten, kterýž jest od Boha, tenť jest viděl Otce.

 2. Je jednoduché napsat, že „vědci z Koloráda“ našli super rovnici, která Boha vyvracuje, ale nenapsat nic o tom, jak rovnice funguje a o co přesně jde. Což dokazuje, že člověk, který napsal tenhle článek, je idiot.

    1. Ale to je pořád ještě fajn. Severkorejský oficiální tisk jednou citoval fejkovní článek o tom že Kim Čong Un je nejvíc sexy muž na světě.

  1. Všechno.Co.Na.Tomto.Serveru.Čtete.Je.Smyšlené.
   Je.To.Parodický.Web.

   Píšu.Pomalu.Protože.Vím.Že.Neumíš.Rychle.Číst.

 3. Zapoměli jste napsat, že tato rovnice se vyskytuje i v Bibli a její hyeroglifova obdoba je i v Cheopsově pyramidě. A ta rovnice zní: 6 x 9 = 42.
  Američani bohužel rovnici špatně pochopili. Závěrem není to, že Bůh neexistuje, ale to, že je pravděpodobné, že má 13 prstu.

  1. Velký prorok Zarquon je potrestá. Ostatně, my kteří víme, tak víme, že vesmír vysmrkl z nosu Velký Žlučovitý Křečopažout.

 4. Sekty se bojí o svou moc tak prej at se zničí důkazy 😀 , duchové nejsou, byl to jen hologram od ufounů kteří komunikovali takto s otroky „proroky“

 5. Vy si myslíte že bůch existuje ja jsem atejista a nikdo me neodsuzuje a je mi fuk co si o me ostatni mysli proste v neho neverim a nikdy v nej verit nebudu at se vam to libi nebo ne.Jak muze nekdo vedet jestli buch existuje nebo ne nikdo ho nikdy nevydel vyste ho vydeli o tom sylne pochybuju

  1. Je vidět, že jste ateista a navíc nevzdělaný. Bůh s ch na konci, může napsat jen opravdový zoufalec.

 6. škoda že tu není ta rovnice. Podle mě by tam mělo být něco ve smyslu 0+0=1. Nebo tak něco. Což by byla tedy bomba, abych z ničeho udělal něco, to by opravdu ani „Bůh“ nezvládl. Že by tedy nějaký jiný bůh?……..

 7. ahoj
  máte tu někdo odpověď na

  počkáme si tedy jak objev (kde je odkaz na originální článek matematické rovnice?)
  posoudí další matematici….

 8. na to nemusime zkoumat cerne diry-to je patrne z vety cosinovy-lomikare,lomikare…..
  a je to tzv.dukaz sporem,ze ktereho vyplyva,ze buh existuje a kdo jej nehleda umre dvakrat a v pekle neni zadna nadej-tam je jenom plac a skripeni zubu…..

 9. Já jsem ke stejným závěrům došel pomocí vlastního mozku, aniž jsem musel pracně zkoumat černé díry. Jsem ateista, díky Bohu.

 10. Jenom blázen a pošetilý člověk nevěří v Boha (Žalmy 14:1, 53:2). Kdo pak ale onemocní, zestárne, přijde o něco, na čem mu mnoho záleželo, obrací se k Bohu. Jenom naivní člověk si může myslet, že něco zůstane skryto, že lidská věda je natolik mocná, aby soupeřila s Bohem. Až člověk zchuraví, všeho se vzdá, bude volat Boha a litovat, že ho popíral. Popíral ho proto, protože sloužil falešným modlám tohoto světa, které pomíjí v marnosti; penězům, zvrhlým trendům, majetku, bezbožné vědě aj. Všechny tyto věci budou zahanbeny, stejně jako celá lidská moudrost Božím bláznovstvím o kříži. Neboť Bůh nechal zemřít svého jednorozeného Syna Ježíše Krista za naše špatnosti, slabosti a zkaženosti, neboť si přeje spásu všeho tvorstva. Vše jedině v Kristu Ježíši, našem Pánu a Spasiteli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.