Vědci dokázali, že bůh neexistuje

30 Říj 2016

Vědci z americké univerzity v Coloradu učinili významný objev, když se jim na základě složitých matematických rovnic podařilo zjistit, že žádný bůh neexistuje.

Američtí vědci učinili tento objev v podstatě náhodou, při výzkumu možnosti použití červích děr jakožto zdroje pohonu pro vesmírné lodě. Ve změti stovek čísel se najednou objevila rovnice, která naprosto vyvrátila možnost existence jakéhokoliv boha či nadpřirozena a podle které je každý, kdo v boha věří idiot. Vědci tento objev označují jako zázrak.

“Stále tomu nemohu uvěřit. Naprostou náhodou se nám povedl největší objev v historii lidstva, je to skoro až zázrak. Našemu týmu se povedlo matematicky a zcela nepopiratelně vyvrátit existenci jakéhokoliv boha. S trochou boží vůle by to mohlo znamenat konec všech nábožensky motivovaných válek. Chtěl bych poděkovat bohu, že nám umožnil odhalit, že neexistuje!” prohlásil vedoucí týmu vědců, kteří stojí za tímto velkým objevem, pan Andrew Hops.

Navzdory Hopsovým přáním o konci všech náboženských válek se naopak situace po potvrzení neexistence boha ještě zhoršila. Po celém světě protestují statisíce muslimů a křesťanů, kteří nechtějí přijmout krutou pravdu a požadují zničení všech záznamů o objevu amerických vědců.

“Spalme to! Všechny ty dokumenty spalme!” zní z římskokatolické církve.

A tak se zdá, že jediný tábor, který tento objev oslavuje, je tábor ateistů. Naproti tomu agnostikům je to jedno. “Možná je to pravda, možná ne, to nikdy s jistotou nezjistíme,” nechala se slyšet Americká unie agnostiků.

Jak se bude celá situace vyvíjet dál zatím není jisté. Rovnice dokazující neexistenci boha byly zatím předány k prostudování největším vědeckým špičkám světa. Pokud i ony potvrdí jejich pravost, bude dosti možné, že ze světa jednou provždy vymizí veškeré náboženství.

47 komentářů
 1. Souhlas, Boha nikdy nikdo neviděl, je tedy jasné, že nemůže existovat 🙂
  A nevěřte ani na existenci pi*í, které jste neviděli 😀

   1. To byla samozřejmě ironie. Adam a Eva Boha viděli, když byli v ráji, když zhřešili, už to vůbec nebylo normální. Mojžíš ho třeba viděl, ale svou tvář si pak musel zakrývat. Dříve mu Bůh dokonce zakryl rukou (nevím, jestli je to něčeho důkaz) oči, aby Ho viděl jen zezadu odcházet a nezemřel.
    Obecně hříšný člověk Boha neviděl, jak o tom svědčí řada veršů:

    Jan.1.18 Boha žádný nikdy neviděl, [ale] jednorozený Syn, kterýž jest v lůnu Otce, onť jest nám vypravil.
    II M.33.20 Řekl také: Nebudeš moci viděti tváři mé; neboť neuzří mne člověk, aby živ zůstal.
    Kol.1.15 Kterýž jest obraz Boha neviditelného [a] prvorozený všeho stvoření.
    I Tim.6.16 Kterýž sám má nesmrtelnost, [a] přebývá v světle
    nepřistupitelném, jehož žádný z lidí neviděl, aniž viděti může,
    kterémužto čest a síla věčná. Amen.
    I Jan.4.12 Boha žádný nikdy nespatřil, ale milujemeliť jedni druhé, Bůh v nás přebývá, a láska jeho dokonalá jest v nás.
    Jan.6.46 Ne že by kdo viděl Otce, jediné ten, kterýž jest od Boha, tenť jest viděl Otce.

   2. Někdo, koho nikdo z nás neznal, viděl někoho, koho nikdo z nás neviděl… A píšou o tom v knížce…. Jak tomu nelze nevěřit….?

    1. Absolútny súhlas!
     Ako by mohol neexistovať niekto, kto seba samého zoslal na zem, aby seba samého obetoval na kríži sebe samému a tým nás vykúpil ( tiež od seba samého) ?
     Nech idú vedci dpc aj s matematikou. Aj tak majú v každej rovnici chybu.
     Napr . 1 + 1 = 11, to vidí predsa každý….

  1. Bůh existuje, někdo ho viděl Adam a Eva Mojžíš děti když byly války zjevila se jim Marie a ukázala jim nebe i peklo. Existují svatý bůh Marie tři králové jejich hodně ďábli a andělé nikdo nemůže říkat že Bůh neexistuje jednou Prý někde na Vysočině se zjevuje bůh a zjevil se ale vždycky když s někým u zdi v pamatuje si ho jenom tu chvíli ale tu potom tu další dobu si už nic nepamatuje jak vypadal. Prý nějaký lidi nevěří na to co jsou v podzemí Tak jak říkají že jsou idioti My co věříme Tak ty idioti jsou ty co nevěří A nedostanu se do nebe dostanou se maximálně do pekla.

 2. Je jednoduché napsat, že “vědci z Koloráda” našli super rovnici, která Boha vyvracuje, ale nenapsat nic o tom, jak rovnice funguje a o co přesně jde. Což dokazuje, že člověk, který napsal tenhle článek, je idiot.

    1. Ale to je pořád ještě fajn. Severkorejský oficiální tisk jednou citoval fejkovní článek o tom že Kim Čong Un je nejvíc sexy muž na světě.

  1. Všechno.Co.Na.Tomto.Serveru.Čtete.Je.Smyšlené.
   Je.To.Parodický.Web.

   Píšu.Pomalu.Protože.Vím.Že.Neumíš.Rychle.Číst.

  2. A co když clitim, ze jsem bohem naplněny? Víte, já neverim v Ježíše nebo v Alláha. Já věřím v něco velkyho co je vsude kolem nás. Co když vás sleduje když čtete tenhle můj komentář? Možná si budete myslet, ze jsem idiot ale toto je můj názor. Nikomu ho nevnucuju jen se s vámi chci o tom podělit.

 3. Zapoměli jste napsat, že tato rovnice se vyskytuje i v Bibli a její hyeroglifova obdoba je i v Cheopsově pyramidě. A ta rovnice zní: 6 x 9 = 42.
  Američani bohužel rovnici špatně pochopili. Závěrem není to, že Bůh neexistuje, ale to, že je pravděpodobné, že má 13 prstu.

  1. Velký prorok Zarquon je potrestá. Ostatně, my kteří víme, tak víme, že vesmír vysmrkl z nosu Velký Žlučovitý Křečopažout.

 4. Sekty se bojí o svou moc tak prej at se zničí důkazy 😀 , duchové nejsou, byl to jen hologram od ufounů kteří komunikovali takto s otroky “proroky”

 5. Vy si myslíte že bůch existuje ja jsem atejista a nikdo me neodsuzuje a je mi fuk co si o me ostatni mysli proste v neho neverim a nikdy v nej verit nebudu at se vam to libi nebo ne.Jak muze nekdo vedet jestli buch existuje nebo ne nikdo ho nikdy nevydel vyste ho vydeli o tom sylne pochybuju

  1. Je vidět, že jste ateista a navíc nevzdělaný. Bůh s ch na konci, může napsat jen opravdový zoufalec.

 6. škoda že tu není ta rovnice. Podle mě by tam mělo být něco ve smyslu 0+0=1. Nebo tak něco. Což by byla tedy bomba, abych z ničeho udělal něco, to by opravdu ani “Bůh” nezvládl. Že by tedy nějaký jiný bůh?……..

 7. ahoj
  máte tu někdo odpověď na

  počkáme si tedy jak objev (kde je odkaz na originální článek matematické rovnice?)
  posoudí další matematici….

 8. na to nemusime zkoumat cerne diry-to je patrne z vety cosinovy-lomikare,lomikare…..
  a je to tzv.dukaz sporem,ze ktereho vyplyva,ze buh existuje a kdo jej nehleda umre dvakrat a v pekle neni zadna nadej-tam je jenom plac a skripeni zubu…..

 9. Já jsem ke stejným závěrům došel pomocí vlastního mozku, aniž jsem musel pracně zkoumat černé díry. Jsem ateista, díky Bohu.

 10. Jenom blázen a pošetilý člověk nevěří v Boha (Žalmy 14:1, 53:2). Kdo pak ale onemocní, zestárne, přijde o něco, na čem mu mnoho záleželo, obrací se k Bohu. Jenom naivní člověk si může myslet, že něco zůstane skryto, že lidská věda je natolik mocná, aby soupeřila s Bohem. Až člověk zchuraví, všeho se vzdá, bude volat Boha a litovat, že ho popíral. Popíral ho proto, protože sloužil falešným modlám tohoto světa, které pomíjí v marnosti; penězům, zvrhlým trendům, majetku, bezbožné vědě aj. Všechny tyto věci budou zahanbeny, stejně jako celá lidská moudrost Božím bláznovstvím o kříži. Neboť Bůh nechal zemřít svého jednorozeného Syna Ježíše Krista za naše špatnosti, slabosti a zkaženosti, neboť si přeje spásu všeho tvorstva. Vše jedině v Kristu Ježíši, našem Pánu a Spasiteli.

  1. hezky diskriminuješ ty čuráku blázen je sám Buh a piča ježíš

   Bible není slovo boží protože skutečný Bůh nemá náboženství církve knihy kostely to mají jen lidé a to samé může říct muslim o koránu i muslim že je to slovo Boží ale tvrzení že je nějaká kniha od Boha je tvrzení naivního či fanatického člověka navíc jsou tam pěkný nesmysly např v Bibli se píše že se andělé množili pařili s lidmi ale to je blbost protože anděl je duchovní entita ta pravděpodobně ani neexistuje a nebo by logicky neměla fungovat v materiálním fyzikálním světě natož ho vnímat bez fyzických smyslů ale co je největší nesmysl je to že andělé měli děti s lidmi jenže andělé duchovní entita nemá DNA nemá pohlavní orgány nemá pohlaví ani sperma nemá organická těla takže nemůže mít děti a sex takže je to buď další náboženský biblický nesmysl nebo to museli být mimozemšťané organické hmotné smrtelné bytosti jako my no a mmochodem nemluvě o ještě větších nesmyslech jako je stvoření světa pár tisíc let stará země plochá placatá země vznik lidstva z incestu dětí od 2 lidí Adama a Evy mluvící keř mluvící had atp atd a Ježíš neumřel jen zkolaboval prostě není první ani poslední kdo se po 3 dnech ( nebo i víc ) probudil k životu po své smrti telo prostě přejde do jiné režimu něco jako hibernace a proto se občas stává že se někdo probudí po 3 až 4 dnech např v márnici nebo rakvi,náboženství lže je plně nesmyslů stejně jako Bible která je i několikrát upravená,skutečný Bůh nemá náboženství církve knihy kostely a ano v Bibli se píše o pár tisíc let staré zemi i placaté zemi,země je stará několik miliard let Život je tu několik milionů let to jen lidé civilizace je tu relativně pár tisíc let.

 11. Neskuteční idioti. Jak ti vědci, tak ten bulvár. Za prvé, žádnou rovnici jsem neviděl v článku, za druhé, nevysvětlili v čem má spočívat ten důkaz. Za třetí, i kdyby, tak pořád je to jen jejich myšlenkový pochod. Za čtvrté Je zcela jisté, že šlo o vědce kteří vyloženě šli do bádání s tím, co chtějí dokázat a výzkum takových omezenců a rouhačů, není možno brát v potaz jako objektivní.

 12. Vědec, který děkuje Bohu, že mu Bůh vlastně k objevu pomohl a jeste to sam svymi slovy dokazuje. To uz se nad tim nikdo nezamysli? Vždyť si sám svou rovnici vyvrací svým vlastním jazykem. Úsměvné.

 13. Bible není slovo boží protože skutečný Bůh nemá náboženství církve knihy kostely to mají jen lidé a to samé může říct muslim o koránu i muslim že je to slovo Boží ale tvrzení že je nějaká kniha od Boha je tvrzení naivního či fanatického člověka navíc jsou tam pěkný nesmysly např v Bibli se píše že se andělé množili pařili s lidmi ale to je blbost protože anděl je duchovní entita ta pravděpodobně ani neexistuje a nebo by logicky neměla fungovat v materiálním fyzikálním světě natož ho vnímat bez fyzických smyslů ale co je největší nesmysl je to že andělé měli děti s lidmi jenže andělé duchovní entita nemá DNA nemá pohlavní orgány nemá pohlaví ani sperma nemá organická těla takže nemůže mít děti a sex takže je to buď další náboženský biblický nesmysl nebo to museli být mimozemšťané organické hmotné smrtelné bytosti jako my no a mmochodem nemluvě o ještě větších nesmyslech jako je stvoření světa pár tisíc let stará země plochá placatá země vznik lidstva z incestu dětí od 2 lidí Adama a Evy mluvící keř mluvící had atp atd a Ježíš neumřel jen zkolaboval prostě není první ani poslední kdo se po 3 dnech ( nebo i víc ) probudil k životu po své smrti telo prostě přejde do jiné režimu něco jako hibernace a proto se občas stává že se někdo probudí po 3 až 4 dnech např v márnici nebo rakvi,náboženství lže je plně nesmyslů stejně jako Bible která je i několikrát upravená,skutečný Bůh nemá náboženství církve knihy kostely a ano v Bibli se píše o pár tisíc let staré zemi i placaté zemi,země je stará několik miliard let Život je tu několik milionů let to jen lidé civilizace je tu relativně pár tisíc let.

 14. Je Dost zajímavé že nejlepší a nejchytřejší vědci světa ,věří v boha ..,,Nejlepší neurochirurg na svět a mnoho dalších lékařů,převážně věří ty nejvzdělanější a nejchytřejší.

 15. Tak oni už taky při důkazu sporem přišli na to, že je jednička vždycky kladná? (Rozuměj nerovnost 0<1)
  Před lety mě ten závěr taky dost překvapil. A když jsem to slavnostně oznámil celé třídě spolužáků (po náročné půlhodině dokazování), nikdo nechápal, jak přelomové tvrzení to je, všichni se akorát smáli.
  Až teď konečně…

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..