Američtí vědci objevili lék na rakovinu. Rozhodli se ho ale zničit, protože vakcinace je proti přírodě

15 Kvě 2017

Skupině amerických vědců ze Státní univerzity v Coloradu se podařilo objevit lék na všechny druhy rakoviny. Vědci se však rozhodli lék zničit a celý výzkum ukončit, protože dle jejich přesvědčení je vakcinace proti přírodě.„Na našem výzkumu jsme tvrdě dřeli téměř od začátku nového tisíciletí. Dostali jsme ohromné množství dotací a po 16 letech se nám konečně podařilo objevit lék proti rakovině. S kolegy jsme se ale shodli, že použití něčeho takového by bylo proti přírodě. Přesvědčivé argumenty autorů antivax webů nám otevřely oči, proto jsme se rozhodli celý náš výzkum ukončit a spálit veškeré naše poznatky,“ tvrdí vedoucí týmu vědců Dick Moron.

Vakcína byla svým způsobem revoluční, jelikož většina všech dostupných vakcín dokáže očkované jedince chránit před budoucím nakažením určitou chorobou, zatímco vakcína objevená Moronem a jeho týmem pacienty nejen chránila před vypuknutím nemoci, ale zároveň je i dokázala vyléčit. Vakcína účinkovala i na pacienty ve velmi pokročilém stádiu rakoviny a všech 100 % testovaných subjektů se z rakoviny vyléčilo.

Zničení veškerého výzkumu vyvolalo velmi rozporuplné reakce. Zatímco farmalobby zuří, zástupci antivax organizací jásají. Jednou z jásajících je i Irena Ptáčková, zakladatelka známé skupiny Idiotské matky proti vakcinaci.

„V naší skupině jsme všechny moc rády, že výzkumný tým dostal rozum a vakcínu zničil. I kdyby to zachránilo stovky tisíc životů, pořád je to proti přírodě a způsobuje to autismus a jiné nemoci. A kdo ví, jestli nešlo o další plán mocných, jak do nás přes injekční stříkačky vpravit nanočipy na naše sledování!“ řekla naší redakci paní Ptáčková.

Podle odborníků se však jedná o velmi nezodpovědný krok, který vzal naději milionům lidí po celém světě, kteří trpí touto hroznou nemocí. Rakovina je ročně diagnostikována milionům lidí a až polovina pacientů si za to může sama, protože se stravuje a žije jako dobytek.RELATED POST
 • Petra

  Super,tak až těm idiotům na ni bude umírat někdo z rodiny, tak ať jim to vysvětlí, že by je sice mohli zachránit, ale že je to proti přírodě. A jinak ta poslední věta autora článku je taky síla.,je vidět, že ví o této nemoci úplně kulový,

  • LP

   Vis na jakym webu ses? 😂

  • Ivan Vlach

   Vám nejspíš také něco naočkovali. 😉

  • Tomas Symersky

   AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost.

   • Tobiáš Štancel

    Jednou z point tohoto webu je sanda z lidí, co to berou vážně.

  • Mirek

   Dobře udělali! Koho si Bůh chce vzít, toho si vezme a nikdo nemá právo se Mu stavět do cesty! Zdravotnictví by se mělo zrušit úplně a péče o staré a postižené taky! Jen Bůh by měl rozhodovat, kdo bude živý a zdravý a kdo ne! Hallelujah!!!

 • Milan Krejčík

  Já objevil lék na rakovinu už před lety, v kuchyni a vylil jsem ho radši do hajzlu.

 • HlavaVOblacich

  Chystal se i celý článek – rozhovor s paní Ptáčkovou. Bohužel než mohl být dokončen, paní Ptáčková zemřela na neštovice, které byly považovány za vymýcené.

 • Ptáček

  To jeden soused (vědec) v Brně se snaží vytvořit lék na rakovinu už asi 20 let. Ale ať už dělá co dělá, vždycky z toho vznikne jenom pervitin…

  • Pavel Kos

   Rakovina se pervitinu bojí jako čert kříže.

 • Hela

  Možná je to jen blaf a nic neměli. Proč by přišli o peníze za ten objev ? Asi jim možná pohrozili doktoři a lékárníci, pokud to byla pravda.

 • Peter Imrich

  Dick Moron 😀 vsetko jasne 😀
  dajte si do prekladaca, skor nez zanevriete na ludstvo 🙂

 • uwe rychlik

  lék na blbost už byl dávno objeven.
  jmenuje se kladivo. možno použít i cep, řemdih nebo palcát

 • Milan Sotys

  BLBOST SE NEDÁ KOMENTOVAT