Američtí vědci objevili lék na rakovinu. Rozhodli se ho ale zničit, protože vakcinace je proti přírodě

15 Kvě 2017

Skupině amerických vědců ze Státní univerzity v Coloradu se podařilo objevit lék na všechny druhy rakoviny. Vědci se však rozhodli lék zničit a celý výzkum ukončit, protože dle jejich přesvědčení je vakcinace proti přírodě.“Na našem výzkumu jsme tvrdě dřeli téměř od začátku nového tisíciletí. Dostali jsme ohromné množství dotací a po 16 letech se nám konečně podařilo objevit lék proti rakovině. S kolegy jsme se ale shodli, že použití něčeho takového by bylo proti přírodě. Přesvědčivé argumenty autorů antivax webů nám otevřely oči, proto jsme se rozhodli celý náš výzkum ukončit a spálit veškeré naše poznatky,” tvrdí vedoucí týmu vědců Dick Moron.

Vakcína byla svým způsobem revoluční, jelikož většina všech dostupných vakcín dokáže očkované jedince chránit před budoucím nakažením určitou chorobou, zatímco vakcína objevená Moronem a jeho týmem pacienty nejen chránila před vypuknutím nemoci, ale zároveň je i dokázala vyléčit. Vakcína účinkovala i na pacienty ve velmi pokročilém stádiu rakoviny a všech 100 % testovaných subjektů se z rakoviny vyléčilo.

Zničení veškerého výzkumu vyvolalo velmi rozporuplné reakce. Zatímco farmalobby zuří, zástupci antivax organizací jásají. Jednou z jásajících je i Irena Ptáčková, zakladatelka známé skupiny Idiotské matky proti vakcinaci.

“V naší skupině jsme všechny moc rády, že výzkumný tým dostal rozum a vakcínu zničil. I kdyby to zachránilo stovky tisíc životů, pořád je to proti přírodě a způsobuje to autismus a jiné nemoci. A kdo ví, jestli nešlo o další plán mocných, jak do nás přes injekční stříkačky vpravit nanočipy na naše sledování!” řekla naší redakci paní Ptáčková.

Podle odborníků se však jedná o velmi nezodpovědný krok, který vzal naději milionům lidí po celém světě, kteří trpí touto hroznou nemocí. Rakovina je ročně diagnostikována milionům lidí a až polovina pacientů si za to může sama, protože se stravuje a žije jako dobytek.16
Komentujte

avatar
10 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
MajkEllinMilan SotysPavel Kosuwe rychlik Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petra
Host
Petra

Super,tak až těm idiotům na ni bude umírat někdo z rodiny, tak ať jim to vysvětlí, že by je sice mohli zachránit, ale že je to proti přírodě. A jinak ta poslední věta autora článku je taky síla.,je vidět, že ví o této nemoci úplně kulový,

LP
Host
LP

Vis na jakym webu ses? ?

Ivan Vlach
Host
Ivan Vlach

Vám nejspíš také něco naočkovali. 😉

Tomas Symersky
Host
Tomas Symersky

AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost.

Tobiáš Štancel
Host
Tobiáš Štancel

Jednou z point tohoto webu je sanda z lidí, co to berou vážně.

Mirek
Host
Mirek

Dobře udělali! Koho si Bůh chce vzít, toho si vezme a nikdo nemá právo se Mu stavět do cesty! Zdravotnictví by se mělo zrušit úplně a péče o staré a postižené taky! Jen Bůh by měl rozhodovat, kdo bude živý a zdravý a kdo ne! Hallelujah!!!

Milan Krejčík
Host
Milan Krejčík

Já objevil lék na rakovinu už před lety, v kuchyni a vylil jsem ho radši do hajzlu.

HlavaVOblacich
Host
HlavaVOblacich

Chystal se i celý článek – rozhovor s paní Ptáčkovou. Bohužel než mohl být dokončen, paní Ptáčková zemřela na neštovice, které byly považovány za vymýcené.

Ptáček
Host
Ptáček

To jeden soused (vědec) v Brně se snaží vytvořit lék na rakovinu už asi 20 let. Ale ať už dělá co dělá, vždycky z toho vznikne jenom pervitin…

Pavel Kos
Host
Pavel Kos

Rakovina se pervitinu bojí jako čert kříže.

Hela
Host
Hela

Možná je to jen blaf a nic neměli. Proč by přišli o peníze za ten objev ? Asi jim možná pohrozili doktoři a lékárníci, pokud to byla pravda.

Peter Imrich
Host
Peter Imrich

Dick Moron 😀 vsetko jasne 😀
dajte si do prekladaca, skor nez zanevriete na ludstvo 🙂

uwe rychlik
Host
uwe rychlik

lék na blbost už byl dávno objeven.
jmenuje se kladivo. možno použít i cep, řemdih nebo palcát

Milan Sotys
Host
Milan Sotys

BLBOST SE NEDÁ KOMENTOVAT

Ellin
Host
Ellin

kdyby jsme žili jako dobytek tak jsme zdraví protože dobytek ví kdy má dost a co má jíst

Majk
Host
Majk

Co tady hulíte za matroš

Reklama

RSS