Američtí vědci objevili lék na rakovinu. Rozhodli se ho ale zničit, protože vakcinace je proti přírodě

15 Kvě 2017

Skupině amerických vědců ze Státní univerzity v Coloradu se podařilo objevit lék na všechny druhy rakoviny. Vědci se však rozhodli lék zničit a celý výzkum ukončit, protože dle jejich přesvědčení je vakcinace proti přírodě.

„Na našem výzkumu jsme tvrdě dřeli téměř od začátku nového tisíciletí. Dostali jsme ohromné množství dotací a po 16 letech se nám konečně podařilo objevit lék proti rakovině. S kolegy jsme se ale shodli, že použití něčeho takového by bylo proti přírodě. Přesvědčivé argumenty autorů antivax webů nám otevřely oči, proto jsme se rozhodli celý náš výzkum ukončit a spálit veškeré naše poznatky,“ tvrdí vedoucí týmu vědců Dick Moron.

Vakcína byla svým způsobem revoluční, jelikož většina všech dostupných vakcín dokáže očkované jedince chránit před budoucím nakažením určitou chorobou, zatímco vakcína objevená Moronem a jeho týmem pacienty nejen chránila před vypuknutím nemoci, ale zároveň je i dokázala vyléčit. Vakcína účinkovala i na pacienty ve velmi pokročilém stádiu rakoviny a všech 100 % testovaných subjektů se z rakoviny vyléčilo.

Zničení veškerého výzkumu vyvolalo velmi rozporuplné reakce. Zatímco farmalobby zuří, zástupci antivax organizací jásají. Jednou z jásajících je i Irena Ptáčková, zakladatelka známé skupiny Idiotské matky proti vakcinaci.

„V naší skupině jsme všechny moc rády, že výzkumný tým dostal rozum a vakcínu zničil. I kdyby to zachránilo stovky tisíc životů, pořád je to proti přírodě a způsobuje to autismus a jiné nemoci. A kdo ví, jestli nešlo o další plán mocných, jak do nás přes injekční stříkačky vpravit nanočipy na naše sledování!“ řekla naší redakci paní Ptáčková.

Podle odborníků se však jedná o velmi nezodpovědný krok, který vzal naději milionům lidí po celém světě, kteří trpí touto hroznou nemocí. Rakovina je ročně diagnostikována milionům lidí a až polovina pacientů si za to může sama, protože se stravuje a žije jako dobytek.

16 comments
    1. AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..