Beďary jsou ve skutečnosti nano vysílače, které posílají naše myšlenky přes satelity elitám

08 Srp 2019

Uznávaný ruský alternativní vědec Alexij Poďobanov přišel s tvrzením, že akné, lidově zvané jako beďary, je ve skutečnosti něčím jiným, než nám moderní medicína tvrdí. Podle něj se jedná o vysílače, které vysílají naše myšlenky do vesmírných satelitů, kde k nim mají přístup vláda a elity.

Podle Poďobanova se tak děje z toho důvodu, aby mohly vlády po celém světě kontrolovat myšlenky svého obyvatelstva. Pokud pak někdo má v hlavě rebelující myšlenky a je proti systému, může se mu stát drobná a smrtelná “nehoda”.

“Nejsme svobodní, jak nám média tvrdí. Ve skutečnosti jsme pod neustálým dohledem vládnoucích elit, které kontrolují naše myšlenky a jakékoliv známky nesouhlasu se systémem trestají smrtí,” tvrdí Poďobanov.

Myšlenky lze přes beďary nejen sledovat, ale i ovládat

O to horší je pak to, že elity naše myšlenky nejen sledují, ale i ovládají. Tím dokáží jedince zmanipulovat k tomu, aby se choval tak, jak elity chtějí. Například letošní demonstrace na letné byla organizována právě skrze beďary.

“Elity nám dokáží do hlavy zasadit myšlenku, o které si pak myslíme, že je naše vlastní, ale není. My se pak chováme přesně tak, jak elity chtějí a přitom si myslíme, že jsme svobodní. Tohle všechno funguje přes bezdrátový přenos, který vzniká mezi akné a satelity,” dodává Poďobanov.

Beďary jsou nanovysílače, které se do těla dostanou přes průmyslově zpracovanou stravu

Není žádným tajemstvím, že akné, špatný stav střev a nadměrná konzumace průmyslově zpracovaných potravin má mezi sebou souvislost. Ve skutečnosti za to mohou nanoboti, kteří jsou do průmyslově zpracovaných potravin přidáváni. Tito nanoboti se následně provrtají skrze střeva a přemístí se nám na obličej, kde mají nejlepší signál. Na obličeji se tváří jako akné, ale není to akné. Jsou to právě tajné vysílače.

Žádné akné tedy vlastně neexistuje. Jedná podvod elit, farmaceutických firem a potravinářského lobby, který má za cíl nás ovládat a zároveň vydělat miliardy farmaceutkcým firmám, které prodávají neučinné mastičky na akné, které ale ve skutečnosti fungují jako jakýsi booster – zesilují signál a umožňují lepší manipulaci s indoktrinovanou osobou.

Jde se proti tomu nějak bránit? Ano! Pravidelné vymačkávání beďarů může dočasně omezit sílu vysílačů ve vašem obličeji. Pokud se ale chcete z vlivu elit úplně vymanit, zakupte v našem eshopu naši mastičku na akné, která nanoboty spolehlivě zlikviduje. Startovní balíček, který vám vydrží měsíc, nyní stojí pouhých 1 990 Kč!*
*akné po něm možná nezmizí a bude na obličeji stále přítomné, ale nanoboti uvnitř beďarů budou neaktivní a nebudou žádná data odesílat ani přijímat = budete svobodní!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..