Zeman v rozhovoru pro čínskou televizi: Česká republika konečně prohnula páteř na správnou stranu

28 Bře 2016

Prezident Miloš Zeman kritizoval v rozhovoru s čínskou televizí CCTV politiku minulé vlády. Ta podle něj měla páteř prohnutou na špatnou stranu. Avšak díky politickému vlivu Ruska a Číny, stejně tak jako díky Zemanově tvrdé práci, se začíná formovat nový začátek České republiky. Konečně se naše páteř začíná pomalu ale jistě ohýbat tím správným směrem.

„Mezi Čínou a bývalou vládou České republiky nebyly dobré vztahy. Zdůrazňuji bývalou vládou, protože ta vláda měla páteř ohnutou na špatnou stranou. Současná vláda je až na pár výjimek prohnutá tím jediným správným směrem,“ sdělil v rozhovoru prezident Zeman.

Podle Zemana má páteř směrem na východ i většina Čechů. Důkazem budiž dnešní masivní dav, který v Praze vítal čínského prezidenta. Podle Zemana vítaly Si Ťin-pchinga v Praze tisíce lidí. Jako jedinou skvrnku na jinak bezchybném uvítání čínského prezidenta, označil Zeman skupiny ultrapravicových fašistů, kteří byli pravděpodobně financováni vlastizrádnou TOP 09.

Zeman také popřel, že by vítající davy byly plné Číňanu, jejichž nadšené skandování si údajně zaplatila čínská ambasáda. Podle Zemana se pravděpodobně jedná o optický klam, možná dokonce i chybu v časoprostoru. Tak jako tak, byly to davy Čechů, to je jisté.

Prezident dále dodal, že Česká republika se má od Číny ještě hodně co učit. Političtí vězni, továrny plné dětí, pracovní tábory… to všechno by se bohužel v současné České republice setkalo s vlnou nevole a kritiky od vlastizrádných rádoby havloidních humanistů. Nicméně se jedná o základní prvky úspěšného státu, jakým Čínská lidová republika je. Zeman tedy pokládá za životně důležité, aby se tyto základní kameny úspěchu zavedly i u nás v České republice. A správně ohnutá páteř je první krok k tomu, aby se tak jednou skutečně stalo.
6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Ladislav ČernýMartin BodlákKurt Muellerluftmausmann168% Rus Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
168% Rus
Host

Konečně. Od Číny to už není daleko k matičce.

Martin Bodlák
Host
Martin Bodlák

Je otázka, kam to naše levé politiky potáhne, až Čína anektuje Sibiř 🙂 Budou fandit Číně nebo Rusku? Nebo se jim zavaří a uvaří mozky? Budete to vědět první? Prosím!!!

luftmausmann
Host
luftmausmann

To je teda geopolitická úvaha to musím tleskat

Ladislav Černý
Host
Ladislav Černý

vono to vypadá jako blbost,ale nech na hlavě.na jedný straně liduprázdná pustina,z druhý strany přelidněná zem.to nemusí dopadnout dobře a nemaj tam žádnou EU,kerá by to vypíglovala.bude se to řezat!

Kurt Mueller
Host
Kurt Mueller

Dole pod zprávami v černém poli je pravda o AZ247. Opravdu si dělají z čtenářů legraci.
Chudák, který jim po přečtení naletí na jejich zprávy jako pravdivé.

Martin Bodlák
Host
Martin Bodlák

Jo, takový člověk je opravdu mentální chudák 🙂

Reklama

RSS