Zeman v rozhovoru pro čínskou televizi: Česká republika konečně prohnula páteř na správnou stranu

28 Bře 2016

Prezident Miloš Zeman kritizoval v rozhovoru s čínskou televizí CCTV politiku minulé vlády. Ta podle něj měla páteř prohnutou na špatnou stranu. Avšak díky politickému vlivu Ruska a Číny, stejně tak jako díky Zemanově tvrdé práci, se začíná formovat nový začátek České republiky. Konečně se naše páteř začíná pomalu ale jistě ohýbat tím správným směrem.

„Mezi Čínou a bývalou vládou České republiky nebyly dobré vztahy. Zdůrazňuji bývalou vládou, protože ta vláda měla páteř ohnutou na špatnou stranou. Současná vláda je až na pár výjimek prohnutá tím jediným správným směrem,“ sdělil v rozhovoru prezident Zeman.

Podle Zemana má páteř směrem na východ i většina Čechů. Důkazem budiž dnešní masivní dav, který v Praze vítal čínského prezidenta. Podle Zemana vítaly Si Ťin-pchinga v Praze tisíce lidí. Jako jedinou skvrnku na jinak bezchybném uvítání čínského prezidenta, označil Zeman skupiny ultrapravicových fašistů, kteří byli pravděpodobně financováni vlastizrádnou TOP 09.

Zeman také popřel, že by vítající davy byly plné Číňanu, jejichž nadšené skandování si údajně zaplatila čínská ambasáda. Podle Zemana se pravděpodobně jedná o optický klam, možná dokonce i chybu v časoprostoru. Tak jako tak, byly to davy Čechů, to je jisté.

Prezident dále dodal, že Česká republika se má od Číny ještě hodně co učit. Političtí vězni, továrny plné dětí, pracovní tábory… to všechno by se bohužel v současné České republice setkalo s vlnou nevole a kritiky od vlastizrádných rádoby havloidních humanistů. Nicméně se jedná o základní prvky úspěšného státu, jakým Čínská lidová republika je. Zeman tedy pokládá za životně důležité, aby se tyto základní kameny úspěchu zavedly i u nás v České republice. A správně ohnutá páteř je první krok k tomu, aby se tak jednou skutečně stalo.
6 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..