Ve městě v Texasu ožil v mikrovlnné troubě sendvič, nyní terorizuje obyvatele

24 Bře 2019

Vlivem mikrovlnného záření a radice z mikrovlnné trouby ožil v americkém Georgetown v Texasu sendvič se šunkou. Ten nyní terorizuje tamní obyvatelstvo. Jde o další důkaz toho, že pro nás mikrovlnné trouby představují velké nebezpečí.

33 letá Suzan si chtěla k večeři ohřát svůj šunkový sendvič, a proto ho vložila v rámci úspory času na minutu do mikrovlnné trouby. Když však troubu otevřela, čekalo ji velké překvapení – sendvič v mikrovlnné troubě ožil.

“Byla jsem naprosto v šoku! Když jsem troubu otevřela, vyskočil na mě oživlý sendvič, který mě zmlátil a celou noc znásilňoval. Potom utekl do města, kde začal terorizovat obyvatele mírumilovného Georgetownu,” tvrdí Suzan Bowels, první oběť oživlého sendviče.

Georgetown trápí teror

Celkem už 20 obětí si vyžádaly útoky sendviče, který se zaměřuje především na ženy. Svoje oběti surově zbije, a poté znásilní. Místní policie je proti útokům bezbranná.

“Nikdy nevíme, kdy zase uděří. Sendvič často předstírá, že je pouze obyčejný sendvič. Když ho ale oběť vezme do ruky, sendvič ji brutálně zmlátí, a pak znásilní. S něčím takovým jsme se od vražedného řádění kakaové ovesné kaše v roce 1974 v našem městečku nesetkali. I tehdy potravina ožila po vložení do mikrovlnné trouby a během 4 letého řádění si vyžádala 91 obětí,” tvrdí místní šerif Henry Gripl.

Mikrovlnné trouby jsou čím dál nebezpečnější

Není třeba dodávat, že za všechno mohou mikrovlnné trouby, které jsou podle některých odborníků vynálezem samotného Satana. Každé jídlo, které do takové trouby vložíme, se změní na karcinogenní jed, který nás pomalu zabíjí a podporuje rakovinu. Že by ale potravina po ohřátí v mikrovlnné troubě ožila, zas tak běžné není.

“Za celou historii existence mikrovlnek víme o 6 případech, kdy jídlo v troubě ožilo. Nejhorší případ jsme zaznamenali v roce 2007, kdy se čokoládový puding v mikrovlnné troubě změnil na Baracka Obamu, který se o rok později stal prezidentem USA. Ve své funkcni potom sponzoroval Islámský stát a další radikální islámské organizace, a tak nepřímo může za smrt statisíců lidí a za migrační krizi,” tvrdí námi dotázaný odborník na kriminalitu mikrovlnných trub Ramek Kokoten.

Není už čas na to, abychom mikrovlnné trouby konečně zakázali? Co si o tom myslíte vy?

12 comments
  1. Ano, také to máme s manželem vyzkoušené. Bohužel jsme ale zjistili, že nám poslední mikrovlnka zcela kontaminovala zamražené vepřové, takže jsem na štědrovečerní tabuli měla zase jenom lilek. Ale soused tvrdí, že stačí vyvrtat do dvířek trouby dírky a namířit ji ven z okna – veškeré radioaktivní záření pak odlétne a je pohlceno kosmem. To funguje! Smažte to, než to nasdílí!!

  2. Mykrovlnki jsou samozřejmě Satanovým dílem, vymislel jy společně s Mohammedem, čet sem to na Sputniku, prej to zjistil Dmitrij Peskov ze svitků, který našel v Iráku. Všeobecně se ví, že k Mohammedovy nemluvil anděl Gabryjel, ale Satan, ale že mu vjenoval nástroj zla mykrovlnku se zjystilo teprv nedávno. Mohammed přypravoval v mykrovlne pokrmi, které pak ser výroval slušným arabům a voni pak konvertovaly k islámu. Jak jynak by mohli mýrumilovný lidi, co vjeřily v duchy přyjmout tuhle shoubnou ideologiji?! A když muslimáci napadaly evropský zemně, tak jym ohřátý a voživlý potravyni pomáhali znásilňovat ženy. My v Zemský domobraně sme tohohle nebespečí vjedomi a tak sme loni zorganyzovali akci proti mykrovlnkám. Hromadně sme rosbíjely mykrovlnki bejsbolkama. S mandželkou sme pak šli do jedný knajpy, kde sme rosflákaly celou kuchyň. Mandželka říkala, že bi chtěla na víročý do ňakí restaurace, tak sem jy to splnil a bila nadšenná.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..