Zeman je podle průzkumu nejlepším českým politikem. „Nemůžeme si stěžovat,“ tvrdí většina občanů

17 Lis 2016

Podle průzkumu agentury JBMNT považuje většina Čechů za nejlepšího českého politika v historii samostatné České republiky současného českého prezidenta, pana Miloše Zemana. Z 1 000 respondentů odpovědělo 99 % z nich tak, že si nemůže na nic stěžovat. Zbylému jednomu procentu hrozí rok vězení za hanobení prezidenta.
Výsledek průzkumu překvapil nejednoho odborníka, nikdo totiž nečekal, že by Miloš Zeman v průzkumu zvítězil tak drtivě, a že by naprosto strčil do kapsy třeba i Václava Havla, který se zasloužil o pád komunistického režimu.

„Osobně jsem takové výsledky nečekal. Nicméně je to dobrá zpráva. Je vidět, že většina Čechů konečně otevřela oči a začala brát Václava Havla takového, jaký skutečně byl – jako zrůdu, která rozkradla celou republiku,“ sdělil naší redakci Vasil Aeronet, uznávaný ruský politolog.

K průzkumu se již tradičně vyjádřil i Jiří Ovčáček, podle kterého popularita českého prezidenta i nadále poroste. „Dnes pana prezidenta podporuje 99 % občanů a zítra to může být klidně i 130 % občanů, popularita pana prezidenta nezná mezí a navzdory snahám fašizující se kavárny stále roste,“ napsal matematikou nepolíbený Jiří Ovčáček na svém Facebookovém profilu.
6 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..