Zeman je podle průzkumu nejlepším českým politikem. “Nemůžeme si stěžovat,” tvrdí většina občanů

17 Lis 2016

Podle průzkumu agentury JBMNT považuje většina Čechů za nejlepšího českého politika v historii samostatné České republiky současného českého prezidenta, pana Miloše Zemana. Z 1 000 respondentů odpovědělo 99 % z nich tak, že si nemůže na nic stěžovat. Zbylému jednomu procentu hrozí rok vězení za hanobení prezidenta.




Výsledek průzkumu překvapil nejednoho odborníka, nikdo totiž nečekal, že by Miloš Zeman v průzkumu zvítězil tak drtivě, a že by naprosto strčil do kapsy třeba i Václava Havla, který se zasloužil o pád komunistického režimu.

“Osobně jsem takové výsledky nečekal. Nicméně je to dobrá zpráva. Je vidět, že většina Čechů konečně otevřela oči a začala brát Václava Havla takového, jaký skutečně byl – jako zrůdu, která rozkradla celou republiku,” sdělil naší redakci Vasil Aeronet, uznávaný ruský politolog.

K průzkumu se již tradičně vyjádřil i Jiří Ovčáček, podle kterého popularita českého prezidenta i nadále poroste. “Dnes pana prezidenta podporuje 99 % občanů a zítra to může být klidně i 130 % občanů, popularita pana prezidenta nezná mezí a navzdory snahám fašizující se kavárny stále roste,” napsal matematikou nepolíbený Jiří Ovčáček na svém Facebookovém profilu.




6 komentářů
  1. Díky Bohu, že to konečně nějaký průzkum potvrdil 😀
    Mně bylo vždy jasné, že průzkumy, ve kterých se pan prezident těší třeba jen 50 % popularitě, musejí být zfalšované. 😀 😀 😀

  2. Duševní vrchol hodný pražské kavárny. A také typický pohled na většinu národa.
    Kavárna prohrává díky své nadřazenosti a sebestřednosti.

  3. Většina mlčícího národa který nechodí sprostě řvát 7náctého někam na Hradčany Zemana volit prostě bude 🙂

  4. Já neznám nikoho, kdo nepodporuje pana prezidenta. Takže je jasné, že to jedno procento je vylhaná provokace pražské kavárny.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..