Zbytky pesticidů z ovoce a zeleniny spolehlivě odstraní kočičí moč

10 Led 2019

Při pěstování ovoce a zeleniny se běžně používá obrovské množství pesticidů, které na plodech zůstávají i po umytí. Na odstranění těchto zbytkových pesticidů existuje hned několik účinných fíglů, avšak tím nejúčinějším je bez pochyby kočičí moč.

Pokud ovoce a zeleninu před konzumací důkladně neopláchnete, koledujete si o malér. Pesticidy totiž při dlouhodobé konzumaci mohou vést až k rakovině! Proto pokaždé, když si koupíte ovoce či zeleninu v supermarketu bez nálepky bio, dodržujte následující postup.

Plod nejprve opláchněte ve studené vodě. Poté jej ponořte na 3 minuty do horké lázně, kterou tvoří kočičí moc, sůl a voda. Voda je s močí v poměru 1:1. Na každých 200 ml lázně pak připadá špetka soli. Po třech minutách plod z lázně vylovte a znovu opláchněte ve studené vodě. Nyní jej můžete konzumovat beze strachu z pesticidů a chemie.

K odstranění pesticidů můžete použít jakoukoli kočičí moč, ideální je však starší a uleželá. Kočičí moč totiž časem zraje, kvasí a tvoří se v ní tzv. chcacin, který účinně likviduje veškerou chemii. Díky naší lázni tedy odstraníte z ovoce a zeleniny až 100 % všech pesticidů!

Nemáte kočku? Nezoufejte!

Pokud vám pesticidy nahánějí husí kůži, ale nemáte domu kočku, od které byste mohli odebírat její moč, tak nezoufejte. U nás v redakci jsme si vědomí problémů spojených s konzumací pesticidů. Proto v našem eshopu naleznete lahve s kočičí močí. Cena za litr kvalitní a vyzrálé kočičí moči je rovných 499 Kč včetně DPH + poštovné.

Nebo můžete vyzkoušet například toto.

3 komentáře
  1. Litr kočičí moči jen za pět stovek? Jak to z těch koček ždímáte? Moje kočka nevyprodukuje za den ani deci a ještě si to nedá nijak vzít, musím destilovat kočkolit.

  2. Dobrý den,
    nešlo by místo kočičí moči použít moč lví? Já jen, že lev je vlastně také takový kocourek, akorát že o malinko větší.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..