Zbytky pesticidů z ovoce a zeleniny spolehlivě odstraní kočičí moč

10 Led 2019

Při pěstování ovoce a zeleniny se běžně používá obrovské množství pesticidů, které na plodech zůstávají i po umytí. Na odstranění těchto zbytkových pesticidů existuje hned několik účinných fíglů, avšak tím nejúčinějším je bez pochyby kočičí moč.

Pokud ovoce a zeleninu před konzumací důkladně neopláchnete, koledujete si o malér. Pesticidy totiž při dlouhodobé konzumaci mohou vést až k rakovině! Proto pokaždé, když si koupíte ovoce či zeleninu v supermarketu bez nálepky bio, dodržujte následující postup.

Plod nejprve opláchněte ve studené vodě. Poté jej ponořte na 3 minuty do horké lázně, kterou tvoří kočičí moc, sůl a voda. Voda je s močí v poměru 1:1. Na každých 200 ml lázně pak připadá špetka soli. Po třech minutách plod z lázně vylovte a znovu opláchněte ve studené vodě. Nyní jej můžete konzumovat beze strachu z pesticidů a chemie.

K odstranění pesticidů můžete použít jakoukoli kočičí moč, ideální je však starší a uleželá. Kočičí moč totiž časem zraje, kvasí a tvoří se v ní tzv. chcacin, který účinně likviduje veškerou chemii. Díky naší lázni tedy odstraníte z ovoce a zeleniny až 100 % všech pesticidů!

Nemáte kočku? Nezoufejte!

Pokud vám pesticidy nahánějí husí kůži, ale nemáte domu kočku, od které byste mohli odebírat její moč, tak nezoufejte. U nás v redakci jsme si vědomí problémů spojených s konzumací pesticidů. Proto v našem eshopu naleznete lahve s kočičí močí. Cena za litr kvalitní a vyzrálé kočičí moči je rovných 499 Kč včetně DPH + poštovné.

Nebo můžete vyzkoušet například toto.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..