Zázračný lék a prevence na rakovinu konečníku

03 Bře 2016

Rakovina je díky chemtrails jednou z nejrozšířenějších chorob 21. století. V průměru má rakovinu každý třetí člověk. Konvenční léčba je často neúspěšná, pacienti ve všech případech trpí, což zvyšuje farmaceutických společnostem tržby, protože jim pak prodají spoustu prášků proti bolesti. Přitom lék na rakovinu existuje, jen ještě nebyl OFICIÁLNĚ objeven.

Naši redakci však kontaktoval kořenář a alternativní léčitel Lůďa, který zná výborný přírodní lék na rakovinu konečníku, jenž lze použít i jako prevence.

Pro výrobu tohoto léku budete potřebovat pouze čtyři ingredience, které vás vyjdou jen na pár korun – chilli papričku zvanou Carolina Reaper, zázvor, wasabi a tygří mast.

Příprava: Všechny čtyři suroviny vložte do hmoždíře a tloukem melte tak dlouho, dokud se z těchto surovin neudělá jakási „pasta“. Pro lepší konzistenci je možno přidat lžičku vody. Hezčí a příjemnější vůni naopak získáte přidáním pár kapek citronu. Po vzniknutí pasty nechte přibližně půlhodiny odstát, a pak si pastou potřete konečník. Nyní máte 100% jistotu, že nikdy nebudete trpět rakovinou konečníku, protože vám z toho upadne prdel. Žádná prdel = žádná rakovina konečníku.

8 comments
 1. Ahoj,
  To je doktor Roland Smith z Roland Smith Medicals. Na závěr přinášíme vám lék na různé smrtelné nemoci, které bylo prokázáno téměř nemožné být vyléčen lékařsky. To není vtip, jak to bylo testováno a důvěryhodné za posledních 10 let, protože jsme oficiálně pryč veřejnosti. S pomocí různých odrůd ropy můžeme mít celou řadu onemocnění uzená včas vědět a my pomohly tisícům lidí po celém slovo, které mají být vyléčen.
  Máme na skladě „konopný olej“ „konopný olej“ Resin olej, Hash Oil, Med různý vosk olej, olej butan, afghánský olej, atd a my jsme se vyléčil různé nemoci, jako je:
  Rakovina (různých stádiích rakoviny), COPD (rozedma plic), Atassia, ADD (syndrom deficitu pozornosti), AIDS (HIV), alkoholismus, ALS (amyotrofická laterální skleróza), Alzheimerova, artritida, jen zmínit, ale málo. stáhni olej dnes, kontaktujte nás co nejdříve prostřednictvím e-mailu z navštivte naše oficiální webové stránky:
  E-mail: rolandsmithmedcalgroup@yahoo.com
  Web: http://rolandsmithmedical.wix.com/medicals

  1. Hello,

   My name is ms. Reem Al-Hashimi. The minister of state, United Arab Emirates
   and the DG of Dubai Expo 2020. I got your contact from a business email database
   of your country while i was looking for someone to handle a huge financial
   transaction for me in confidence in your country.Can you receive and invest on
   my behalf?. Please reply for more details if you are interested.

   Regards,
   Ms. Reem Al-Hashimi
   Reply To: r51531593@gmail.com

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..