Kalouskomafie sílí: Se zbraní v ruce nutí občany do nevýhodných půjček

16 Srp 2016

Každým dnem v České republice roste vliv Kalouskomafie pod vedením dona Kalouska, která se zbraní v ruce nutí náhodně vybrané občany do podepsání nevýhodných půjček. Ročně takto díky Kalouskomafii skončí na ulici tisíce lidí.

„Bylo to strašné. Jednou v noci jsem uslyšela z předsíně strašnou ránu, když jsem se šla podívat, uviděla jsem vyražené dveře a asi pět chlapů v černých oblecích, kteří mě srazili na zem a nutili mě podepsat smlouvu na pro mě velice nevýhodnou půjčku. Dodneška z toho mám noční můry,“ líčí svoje setkání s Kalouskomafií paní Magda.

Bohužel, paní Magda není jediným občanem České republiky, který má negativní zkušenosti s mafiány dona Kalouska. Podle nejnovější statistiky protikorupční policie, žije v Česku více než milion lidí, kteří si pod nátlakem Kalouskomafie vzali nevýhodný úvěr.

„Statisticky je každý desátý občan po krk v dluzích, do kterých ho donutili mafiáni z Kalouskomafie. Ročně se přitom do nevýhodných půjček chytí další tisíce lidí. Díky tomu všemu roste vliv i agresivita dona Kalouska. Jeho muži často nutí občany podepsat nevýhodnou půjčku těmi nejdrsnějšími metodami, jako jsou výhrůžky smrtí či mučením,“ stojí v oficiální správě protikorupční policie.

Ještě více znepokojujícím faktem je ale to, že Kalouskomafie není v hierarchii českých finančních mafií nejvýše postavenou rodinou. Nejvyšší pozici na českém mafiánském stromu drží bankovní a exekuční kartely, které s donem Kalouskem velmi úzce spolupracují. Dá se říct, že muži z mafiánské rodiny Miroslava Kalouska ve své podstatě pracují právě pro bankéře a exekutory, kteří Kalouska využívají jen jako pouhou loutku, která má donutit lidi vzít si půjčku, na kterou nemají. Z toho pak profitují banksteři.

Kalouskomafie má samozřejmě své provize, nicméně značně větší část zisku putuje právě k bankám a exekutorům. Tyto dva kartely apropo Kalouska využívají pro špinavou práci a zároveň i jako obětního beránka, kdyby jejich aktivity někdy vyšly na veřejnost.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..