Vojáci Létajícího špagetového monstra dorazili do Čech chránit obyvatele před muslimy

17 Čvc 2016

Na severu Čech vznikla samozvaná domobrana „Soldiers of Flying Spaghetti Monster Czech“, tedy Vojáci Létajícího špagetového monstra Česká republika. Tato organizace navazuje na podobná uskupení, vznikající po celé Evropě, především pak v Itálii. Stejně jako její evropské sestry, i česká odnož plánuje bránit Českou republiku před údajnou invazí muslimů a jejich kriminalitou.
Čeští Vojáci Létajícího špagetového monstra mají v současnosti asi 69 členů. To znamená, že špagetových vojáků je v České republice více, než muslimských imigrantů ze Sýrie, Iráku a Afghánistánu dohromady, před kterými nás chtějí špageťáci chránit.

„Sotva naše uskupení vzniklo, už je nás víc, než imigrantů z Blízkého východu, to bereme jako velký úspěch,“ prohlásil Martin Šaškala, zakladatel uskupení Soldiers of Flying Spaghetti Monster Czech.

„Naším cílem je chránit obyvatele České republiky před muslimskou kriminalitou. Dále chceme bránit naši kulturu, naše tradice a tradiční české náboženství – pastafariánství,“ dodal Martin Šaškala.

Vstoupit mezi Vojáky Létajícího špagetového monstra může každý, kdo chce bránit Českou republiku před fiktivní muslimskou invazí. Potřebujete pouze mít holou hlavu, chuť hrát si na vojáky a výhodou je i kriminální minulost.
2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..