Izraelské tanky Merkava jsou s tichým souhlasem USA a EU montovány palestinskými otroky

30 Dub 2017

Sionistický režim pod vedením masového vraha Benjamina Netanjahu si ve svých praktikách nijak nezadá s biblickými faraony, kteří údajně židy pro jejich dlouhé nosy a znalost úrokových sazeb urputně pronásledovali a nakonec je téměř zahnali do moře. Vyšlo totiž najevo, že hlavní bojové tanky izraelské armády jsou z velké části vyráběny Palestinci, kteří byli proti své vůli chyceni do sítí v Pásmu Gazy nebo na Západním břehu Jordánu. Tato území Izrael s požehnáním kapitalistických velmocí dlouhodobě okupuje a plení.
V továrně panují skutečně nelidsky otrocké podmínky. Šokující svědectví přinesl bývalý dělník továrny, který měl při svém útěku skutečně štěstí v neštěstí. „Dozorci nás při neplnění stanovené normy používali jako cvičné cíle. Když jsem se dozvěděl, že terčem pro dnešek mám být já, v šoku jsem upustil ložisko, které jsem na tank zrovna montoval. Kovové kolečko však při dopadu na zem zacinkalo podobně, jako mince. Dozorci okamžitě padli na kolena a rozhlíželi se dobrých 20 minut po zemi. Tehdy se mi podařilo utéct,“ řekl MK, který po překročení hranic okamžitě požádal o náboženský azyl v Jordánsku.

Přední český judaista Adam Benjamin Bartoš (shoda jmen s vůdcem sionistů je čistě náhodná) na nelidské jednání Izraelců neúspěšně upozorňuje už řadu let. Zkorumpovaná média ovládána židozednářskými klikami mu však nedávají možnost své myšlenky veřejně publikovat. Pro AZ247 Bartoš řekl: „Už T. G. Masaryk ve svém blogu psal, že je jen otázkou času, kdy Nový světový řád pod vedením sionistických elit přimhouří oči nad otrockými praktikami, aby byl schopen přežít v nepřirozeném prostředí, kterým pro židy Blízký východ je. Přímé svědectví pana MK tedy potvrzuje, že ta doba už je tady.“

Skandál s palestinskými otroky je však pouze špička ledovce negativní publicity, se kterým se izraelští zbrojaři potýkají. Nedávno vyšlo najevo, že let MH17 byl sestřelen raketou izraelské výroby. Ty se z dílů vyrobených v USA sestavují ve stejném komplexu, jako tanky Merkava.
6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jindrich TomesYaneekKarel VázlerMarek Hübner Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Marek Hübner
Host
Marek Hübner

Tak takový blábol jsem už hodně dlouho nečetl. T.G. Masaryk a blog? 😀 Úžasné, to blogoval v době kdy ještě nikdo nepomyslel ani na televizi natož počítač nebo dokonce internet. Ve stejné době židé o svém vlastním státě možná tak snili a byli poměrně stíháni po celém světě a Palestinci, v dnešní formě taky ani neexistovali. Útěk otroka, protože součástka cinkla jako mince a všichni židi najednou začnou rýt nosy v zemi, aby našli nějakou minci? Směšné už jen díky představě, že by Izraelci nechali kompletovat tanky Palestinci, když je utajují před celým světem a např. ČR je jediná země,… Číst vice »

Marek Hübner
Host
Marek Hübner

Tak moje chyba, pořádně jsem se podíval na stránky a naštěstí je to opravdu jen satira a legrace.

Karel Vázler
Host
Karel Vázler

No proto…..

Yaneek
Host
Yaneek

Jeden můj známý říká, že má tak lakomou manželku, že když chce, aby vysála podlahu, hodí na zem dvacku tak, aby to pěkně cinklo. Ale z důvěryhodného zdroje vím, dvacku nemá. Nejspíš hodí na zem hřebík.

Jindrich Tomes
Host
Jindrich Tomes

..ano toto mi otevřelo oči !!

Jindrich Tomes
Host
Jindrich Tomes

..tak toto mi otevřelo oči !!

Reklama

RSS