Voda stříkající ze záchodové mísy vlivem padající stolice může léčit hemeroidy a rakovinu konečníku

26 Bře 2020

Všichni určitě známe ten osvěžující a příjemný pocit, když vám během defekace stříká voda ze záchodu na zadek. Podle nejnovějších výzkumů ale nejde jen o příjemnou relaxační techniku, ale voda ze záchodu dokáže léčit konečník zasažený hemeroidy, či rakovinou.

Statisticky trpí hemeroidy a rakovinou konečníku hlavně lidi, kteří brání vodě ve stříkání na jejich rektum, aplikováním toaletního papíru do záchodové mísy. Papír poté pohltí stolici a voda nevystříkne. Jak ale tvrdí léčitel Jaroslav Hynek, toto není pro náš konečník vůbec zdravé.

“Příroda má všechno vymyšlené. Konečník potřebuje pravidelně osvěžovat a očišťovat na minerály a antioxidanty bohatou záchodovou vodou. Technika s toaletním papírem je jen výmyslem hajzlpapírového průmyslu, který se nám snaží prodat více toaletního papíru, proto nám radí ho takto plýtvat. Záchodová voda ale obsahuje spoustu látek, které působí právě proti hemeroidům, či rakovině konečníku a tlustého střeva,” tvrdí léčitel Hynek.

Pití záchodové vody vyléčí většinu nemocí

Záchodová voda má celkově spoustu blahodárných účinků. Její pravidelná konzumace dokáže vyléčit naprostou většinu nemocí. Máte chřipku? Zalijte si svůj další čaj záchodovou vodou. Máte na rukou ekzém? Strčte si ruce do záchodu! Má vaše babička Alzheimera a neví kdo jste? No, víte co máte dělat…

“Voda ze záchodu je bohatá na imunitony a stolicokortikoidy. Ty podporují imunitu, léči virová a bakteriální onemocnění a ničí nádorové buňky. Účinek navíc ještě umocníte, když před konzumací vody nejdříve vykonáte do záchodu potřebu. Když půjdete na malou, zvýší se účinek o 50 %. Když na velkou, tak dokonce o 100 %!” dodává Hynek.

Máš rád AZ247? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ivo Kakal Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ivo Kakal
Host
Ivo Kakal

Děkuji za podnětný článek, jdu na to.

Ivo Kakal
Host
Ivo Kakal

Děkuji za podnětný článek. Jdu na to.

Reklama

RSS