Revoluce ve zdravotnictví: České doktory nahradí od nového roku internetoví diskutéři

10 Říj 2017

České zdravotnictví se dlouhodobě potýká s krizí a jeho úroveň jde rok od roku dolů. Jedná se o dlouhodobě finančně velmi podhodnocený sektor, na jehož plnohodnotný provoz nezbývají peníze. To by se ovšem mělo změnit, jelikož vláda na sklonku svého vládního období chce schválit zákon, podle kterého by do konce roku 2018 nahradili všechny české doktory internetoví diskutéři.

„Lidé na internetu mají jasno. Však se podívejte na jakoukoliv diskusi o nemocích a zdravotnictví. Minimálně polovina lidí v každé větší diskusi zná lék na rakovinu, zatímco ta druhá přesné ví, jak by se mělo hospodařit, aby ve zdravotnictví peníze nejen nechyběly, ale dokonce přebývaly. Propuštění všech doktorů a jejich následné nahrazení internetovými diskutéry povznese české zdravotnictví na doposud nebývalou úroveň, a zároveň nám tento krok ušetří miliardy korun ročně,“ stojí v prohlášení vlády.

Co bude s českými doktory není jasné. Pravděpodobně ale většina z nich odejde pracovat do Německa, což by se stejně nakonec stalo. Jejich nahrazení internetovými diskutéry celý proces pouze urychlí. Zbylí doktoři, kteří do zahraničí neodejdou, budou pravděpodobně pracovat jako konzultanti legendárního českého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Zdravotnictví nicméně není jediný obor, kde se uvažuje o aktivním angažování internetových diskutéru. Například Fotbalová asociace České republiky již dříve uvažovala, že nového trenéra dlouhodobě tápajícího českého národního týmu vybere v diskusi na některém z fotbalových portálů.

Diskutéři se také velmi osvědčili po střelbě v Uherském Brodě před dvěma roky, kdy dokázali přesně a jasně vyjmenovat všechny důvody, proč policie při zásahu pochybila, a také navrhli desítky postupů, jak by měla policie postupovat, kdyby se podobná událost někdy v budoucnu nedej bože opakovala.

5 komentářů
  1. Ale kdo tady bude šířit ty jediné a správné informace, když budeme na operačním sále? Co si počnou naši oponenti v zahraničí, bez našich replik? Tento návrh nemá šanci, škody na prestiži ČR by byly příliš velké.

  2. No tak pořád lepší než hrabavá negramotná pakáž která jsi jde na kafíčko aby stanovali doslova z prdele diagnozu, kterou nijak neobhájí, zahájí léčbu, placebo léky které mají po dohodách s koorporáty. A kolik volných parkovacích míst, a spousta utíraček prdelí buď bude muset přejít na lepší práce, nebo všechny ty dobroserky a duševně choré absolventky (k)zdravky, a oškliví zoufalci kteří souhlasili s převlékáním postelí a vynášením mís, budou ožírat na silných antidepresivech akorát sebe, pak se objeví nějaká ta Misery nebo Bajů a přibude dalších debat jaké neuvěřitelné množství, zoufalých idiotů a obchodně fungujících skurvenců, ty post komunistické žumpy nabírají za co nejmenší platy, aby se neřeklo, a nějaké to sebepoškozování skalpelem, léčení na úrovni “ Za tu almužnu co nám platěj, můžete být rád že nejste Rath, a teploměr jste si sebou přinesl ? Tak se rovnou změřte ..“

    1. Vazeny pane jakeho oddeleni vy budete primar? Znalosti by byly, misto sester muzete mit taky soudruzku diskuterku. Nebo prodavacku z Lidlu, ale ta vlastne ma vyssi prijem, tak tu asi ne…

    2. Ty vole, ty jsi dobrej trotl. 😉 Pro tebe je asi v clanku popsana pozice skoda – ty bys mel rovnou delat reditele nemocnice, nebo radeji primo na ministerstvu ;-)) a nebo prednaset na fakulte…

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..