Vlak u Frýdku-Místku se transformoval na Decepticona a začal terorizovat okolí

16 Čvc 2020

Poslední dny v České republice jsou ve znamení vlakových neštěstí a nehod. K dosud poslednímu neštěstí, které může dokonce vyústit i v meziplanetární konflikt, došlo u Frýdku-Místku, kde se vlak Českých drah transformoval v Decepticona, který začal okamžitě terorizovat okolí.

Podle svědků se všechno stalo velice náhle. Chvíli zde byl obyčejný regionální vlak motoráček, když se najednou po ohlušující dávce zvuků připomínajících dubstep, změnil na vesmírného robota. Ten o sobě začal prohlašovat, že patří k Decepticonům.

„Čekali jsme na přejezdu, když se z projíždějícího vlaku najednou stal robot, který začal útočit na všechno živé v okolí. S manželkou jsme jen taktak utekli pryč,“ tvrdí očitý svědek.

Na místo míří armáda i Shia Labeouf

Do Frýdku okamžitě zamířili oba pojízdné Pandury české armády i americký herec Shia Labeouf, který má už s bojem proti Decepticonům zkušenosti.

„Okamžitě jsme mobilizovali všechny pojízdné vraky v armádě a zavolali do Pentagonu o pomoc. Sbor amerických náčelníků ihned vyslal letadlo Air Force One spolu s hercem Shia Labeoufem na palubě, který nám pomůže s neutralizací nepřítelského Decepticona,“ stojí v prohlášení Armády České republiky.

Ministr Havlíček rezignovat nehodlá

Ani tato událost však nedonutila ministra dopravy Karla Havlíčka k rezignaci. Odborníci i veřejnost se přitom ptají, jak je možné, že České dráhy měly v garáži Decepticona, a nikdo si toho nevšiml.

„Stejně jako u předchozích nehod, i zde selhal lidský faktor. Každý den prochází všechny vlaky přísnou kontrolou, kde se mimo jiné provádí i testy, jestli není nějaká lokomotiva zamaskovaný Decepticon, nebo nemá onemocnění COVID-19. Děláme všechno proto, abychom zjistili, kdo přehlédl v depu zaparkovaného Decepticona,“ stojí v prohlášení ministerstva dopravy.

Útok nepřátelského robota si do této chvíle vyžádal několik desítek zraněných. Jako zázrakem zatím nikdo nezemřel. Teror na Frýdecko-Místecku však stále trvá.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..