Vláda rozhodla: Vozíčkáři od nového roku už nebudou Čechy, protože neskáčou

27 Čvc 2016

Známý český chorál „Kdo neskáče, není Čech“ se zřejmě od nového roku stane skutečností. Vláda Bohuslava Sobotky chce vyjít fotbalovým i hokejovým fanouškům vstříc a odebrat vozíčkářům české občanství.
Nápad zazněl na sobotním zasedání poslanecké sněmovny a vzbudil velký ohlas. Na dnešním hlasování pak 81 % poslanců hlasovalo pro odebrání českého občanství všem vozíčkářům.

„Desetitisíce lidí na českých stadionech skandují, že kdo neskáče, tak není Čech. Jelikož moje vláda chce vycházet českým občanům vstříc, hodlá volání českých fanoušků vyslyšet, a protože vozíčkáři skutečně neskáčou, mají smůlu a přijdou o občanství,“ prohlásil Bohuslav Sobotka.

České vozíčkáře tak od nového roku čeká spousta starostí. Oficiálně už totiž nebudou občany České republiky a budou tak na jejím území pobývat nelegálně. Začínají tak zaznívat první návrhy na jejich deportaci.

„Vozíčkáři bez českého občanství nebudou moci nadále pobývat v České republice. V současnosti tak zvažujeme jejich deportaci. Prozatím sice nevíme, kam bychom tisíce paraplegiků poslali, ale na řešení tohoto problému pečlivě pracujeme. Padlo několik návrhů, že bychom mohli odkoupit od Řecka nějaký neobydlený ostrov a vybudovat tam paraplegickou kolonii, ale to jsou zatím všechno jenom dohady,“ dodal Sobotka.

Podle Bohuslava Sobotky na tom navíc Česká republika vydělá spoustu peněz. Česko se totiž zbaví deseti tisíců lidí, kteří pouze parazitují na sociálních dávkách. Z měst také konečně zmizí všudypřítomné bezbarierové vstupy, které každého jenom otravují. Těžit z toho budou i obyčejní slušní Češi, kteří si budou moci pošetřit svá víčka na důležitější věci, než na podporu vozíčkářů.
RELATED POST
10 komentářů
 1. V Kopřivnici se začínají vyrábět skákadla, vozíčkáři budou skákat jako všichni Češi.

 2. ježiš marja teda četla sem všechno ale takovou chujovinu stoleti este ne!!!!!! Sobotka ten totalni vypatlanec idiot a magor co to probuh vymyslet takovou slataninu.. kryste pane to jevadina na entou,,,

 3. Já doufám, že zasáhnou naši tandemoví parašutisté, kteří nechají vozíčkáře alespoň jednou skočit, a tak zachránit svoje české občanství.

 4. Fake a pokud to nekomu prijde vtipne me moc ne delat si srandu z lidi na voziku muze jen opravdovi idiot a vypatlanec. Pro autora tohoto clanku doufam ze jednou poznas jaky to je a pak ti dojde co jsi tu psal za kokotiny.

  1. A jen ještě opravdovější idiot a vypatlanec napíše „opravdový idiot“ s měkkým í …

   1. Kubo i nebo y nema v tomto pripade zadnou vahu ale zesmesnovani lidi na invalidnim voziku ti asi prijde v poradku vid takze budes nejspis stejny idiot a vypatlanec jako autor clanku preju pekny den .

    1. Ano, říká se tomu černý humor. Už pan Werich řekl: „Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá“. Kdežto člověk, co nadává lidem do opravdových idiotů, a ani tu nadávku neum napsat bez chyby, aby ukázal, že má alespoň dost rozumu aby věděl jaké se kde píše i/y, nemá právo nadávat druhým do idiotů, jen kvůli vkusu pro humor.

     1. Vemem to z jinyho uhlu vem si ze jsi na voziku nemuzes se hnout po urazu a nekdo ti prijde rict kdo neskace neni cech jak se zachovas budes se snim smat jak si z tebe dela srandu myslim si ze asi ne.
      Jak si myslis ze se lidi na voziku citi po takovem clanku kde si z nich prakticky autor dela srandu .
      Pokud i tohle beres jako humor je mi te lito a doufam ze nikdy nepoznas jaky to je na voziku pak by ti doslo jak jsem prvni komentar myslel .
      A co cekas po tve reakci ze budu k tobe slusnej kdyz jsi me nazval prvni idiotem a vypatlancem jen jsem ti oplatil stejnou minci .
      Preju ti pekny den a myslim ze nema cenu v teto debate dal pokracovat stejne si budeme oba myslet to svoje a akorat to povede k
      nesmyslnehadce

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.