Po přečtení tohoto článku si už nikdy nebudete čistit uši: Vatové tyčinky do uší jsou napuštěny látkami, které lidem snižují inteligenci a brání jim v uvědomění

21 Bře 2016

Ptáte se, proč je v dnešní společnosti tak velký nátlak na to, aby měli lidé čisté uši? Podle serveru Russkiy Golos je to proto, že vata na vatových tyčinkách je napuštěna látkami, které snižují lidem inteligenci a brání jim v uvědomění.

Podle RG je to jeden z mnoha způsobů, jakým židozednáři kontrolují lidstvo. Chemické látky ve vatových tyčinkách snižují hodnotu IQ až o polovinu. RG dále tvrdí, že by se průměrná výše lidského IQ měla pohybovat kolem 200 bodů, avšak v současnosti se jako průměr uvádí bodů 100. Toto je způsobeno právě vatovými tyčinkami.

Zajímalo vás někdy, proč ti nejinteligentnější lidé, kteří šíří pravdu napříč českými hospodami, vypadají jako prasata? To protože prokoukli, že celý hygienický průmysl je jenom lež, která umožňuje elitám kontrolovat lidstvo. Ano, přesně tak – nejedná se jen o vatové tyčinky, ale i mýdla, šampóny, sprchové gely… To všechno snižuje lidem hodnotu IQ. Když změníme ve slově „mýdlo“ všech pět písmen, získáme tak slovo „idiot“. Jasný důkaz našeho tvrzení.

Proč měl Einstein IQ 170? Protože si nečistil uši. Proč měl Nikola Tesla IQ 200? Nečistil si uši. Proč má Stephen Hawking IQ 160? Protože se nemůže hýbat, tudíž si ani nemůže vyčistit uši. Není velkým tajemstvím, že Hawking byl před svým ochrnutím velmi hloupý a svůj intelekt nabyl až na vozíku.

Z této skutečnosti vyplývá, že největší géniové v historii byli ve skutečnosti jenom obyčejnými průměráky. To jen zbytek světa je díky tyčinkovému lobby tupý jako poleno.

9 comments
  1. Ľudstvo je kontrolované už aj prostredníctvom vatových tyčiniek 😀 😀 😀 Tak toto už trochu preháňate, niee? S čím ďalší prídete? S manipulatívnymi ponožkami? Keď zmeníte v slove „ponožka“ všetkých sedem písmen, získate slovo „ovládať“. Jasný dôkaz môjho tvrdenia 😀 😀 😀

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..