Po přečtení tohoto článku si už nikdy nebudete čistit uši: Vatové tyčinky do uší jsou napuštěny látkami, které lidem snižují inteligenci a brání jim v uvědomění

21 Bře 2016

Ptáte se, proč je v dnešní společnosti tak velký nátlak na to, aby měli lidé čisté uši? Podle serveru Russkiy Golos je to proto, že vata na vatových tyčinkách je napuštěna látkami, které snižují lidem inteligenci a brání jim v uvědomění.

Podle RG je to jeden z mnoha způsobů, jakým židozednáři kontrolují lidstvo. Chemické látky ve vatových tyčinkách snižují hodnotu IQ až o polovinu. RG dále tvrdí, že by se průměrná výše lidského IQ měla pohybovat kolem 200 bodů, avšak v současnosti se jako průměr uvádí bodů 100. Toto je způsobeno právě vatovými tyčinkami.

Zajímalo vás někdy, proč ti nejinteligentnější lidé, kteří šíří pravdu napříč českými hospodami, vypadají jako prasata? To protože prokoukli, že celý hygienický průmysl je jenom lež, která umožňuje elitám kontrolovat lidstvo. Ano, přesně tak – nejedná se jen o vatové tyčinky, ale i mýdla, šampóny, sprchové gely… To všechno snižuje lidem hodnotu IQ. Když změníme ve slově “mýdlo” všech pět písmen, získáme tak slovo “idiot”. Jasný důkaz našeho tvrzení.

Proč měl Einstein IQ 170? Protože si nečistil uši. Proč měl Nikola Tesla IQ 200? Nečistil si uši. Proč má Stephen Hawking IQ 160? Protože se nemůže hýbat, tudíž si ani nemůže vyčistit uši. Není velkým tajemstvím, že Hawking byl před svým ochrnutím velmi hloupý a svůj intelekt nabyl až na vozíku.

Z této skutečnosti vyplývá, že největší géniové v historii byli ve skutečnosti jenom obyčejnými průměráky. To jen zbytek světa je díky tyčinkovému lobby tupý jako poleno.

9
Komentujte

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
sayDr.QQMarco Nikita KostanLenka Markovičovájust me Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tsusaku
Host
Tsusaku

Asi bych si mel hned prestat cistit usi. S IQ 280 se pak budu citit silne uvedomely.

Marco Nikita Kostan
Host
Marco Nikita Kostan

Tak Cigani su geniovia 🙂

Jiří Neužil
Host
Jiří Neužil

Havloidpovaleči ! Kdo jiný ! A buzna z ambasády !

Fero Trča
Host
Fero Trča

Tak tak, povaleči z kaváren, do polí a továren….!!!

just me
Host
just me

No vida, Neužile, u tebe není třeba žádného snižování IQ. Ono by to už ani nešlo. 😀

say
Host
say

to si trefil 😀 😀

Fero Trča
Host
Fero Trča

Preto si cistite usi prstom ako ja a budte mudri a pekni ako ja:-))))))

Lenka Markovičová
Host
Lenka Markovičová

Ľudstvo je kontrolované už aj prostredníctvom vatových tyčiniek 😀 😀 😀 Tak toto už trochu preháňate, niee? S čím ďalší prídete? S manipulatívnymi ponožkami? Keď zmeníte v slove “ponožka” všetkých sedem písmen, získate slovo “ovládať”. Jasný dôkaz môjho tvrdenia 😀 😀 😀

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Něco na tom bude. Dlouho jsem si nečistil uši a svět byl krásný a pochopitelný. Jednou jsem si je ale fakt už musel vyčistit a nikomu nepřeji ten šok. Když najednou uslyšíte, co si lidé okolo povídají, no hrůza. Podobnou chybu už nikdy neudělám.

Reklama

RSS