Po přečtení tohoto článku si už nikdy nebudete čistit uši: Vatové tyčinky do uší jsou napuštěny látkami, které lidem snižují inteligenci a brání jim v uvědomění

21 Bře 2016

Ptáte se, proč je v dnešní společnosti tak velký nátlak na to, aby měli lidé čisté uši? Podle serveru Russkiy Golos je to proto, že vata na vatových tyčinkách je napuštěna látkami, které snižují lidem inteligenci a brání jim v uvědomění.

Podle RG je to jeden z mnoha způsobů, jakým židozednáři kontrolují lidstvo. Chemické látky ve vatových tyčinkách snižují hodnotu IQ až o polovinu. RG dále tvrdí, že by se průměrná výše lidského IQ měla pohybovat kolem 200 bodů, avšak v současnosti se jako průměr uvádí bodů 100. Toto je způsobeno právě vatovými tyčinkami.

Zajímalo vás někdy, proč ti nejinteligentnější lidé, kteří šíří pravdu napříč českými hospodami, vypadají jako prasata? To protože prokoukli, že celý hygienický průmysl je jenom lež, která umožňuje elitám kontrolovat lidstvo. Ano, přesně tak – nejedná se jen o vatové tyčinky, ale i mýdla, šampóny, sprchové gely… To všechno snižuje lidem hodnotu IQ. Když změníme ve slově “mýdlo” všech pět písmen, získáme tak slovo “idiot”. Jasný důkaz našeho tvrzení.

Proč měl Einstein IQ 170? Protože si nečistil uši. Proč měl Nikola Tesla IQ 200? Nečistil si uši. Proč má Stephen Hawking IQ 160? Protože se nemůže hýbat, tudíž si ani nemůže vyčistit uši. Není velkým tajemstvím, že Hawking byl před svým ochrnutím velmi hloupý a svůj intelekt nabyl až na vozíku.

Z této skutečnosti vyplývá, že největší géniové v historii byli ve skutečnosti jenom obyčejnými průměráky. To jen zbytek světa je díky tyčinkovému lobby tupý jako poleno.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tsusaku
Tsusaku
4 let před

Asi bych si mel hned prestat cistit usi. S IQ 280 se pak budu citit silne uvedomely.

Marco Nikita Kostan
Marco Nikita Kostan
2 let před
Reply to  Tsusaku

Tak Cigani su geniovia 🙂

Jiří Neužil
Jiří Neužil
4 let před

Havloidpovaleči ! Kdo jiný ! A buzna z ambasády !

Fero Trča
Fero Trča
4 let před
Reply to  Jiří Neužil

Tak tak, povaleči z kaváren, do polí a továren….!!!

just me
just me
3 let před
Reply to  Jiří Neužil

No vida, Neužile, u tebe není třeba žádného snižování IQ. Ono by to už ani nešlo. 😀

say
say
1 rok před
Reply to  just me

to si trefil 😀 😀

Fero Trča
Fero Trča
4 let před

Preto si cistite usi prstom ako ja a budte mudri a pekni ako ja:-))))))

Lenka Markovičová
Lenka Markovičová
2 let před

Ľudstvo je kontrolované už aj prostredníctvom vatových tyčiniek 😀 😀 😀 Tak toto už trochu preháňate, niee? S čím ďalší prídete? S manipulatívnymi ponožkami? Keď zmeníte v slove “ponožka” všetkých sedem písmen, získate slovo “ovládať”. Jasný dôkaz môjho tvrdenia 😀 😀 😀

Dr.QQ
Dr.QQ
2 let před

Něco na tom bude. Dlouho jsem si nečistil uši a svět byl krásný a pochopitelný. Jednou jsem si je ale fakt už musel vyčistit a nikomu nepřeji ten šok. Když najednou uslyšíte, co si lidé okolo povídají, no hrůza. Podobnou chybu už nikdy neudělám.

RSS
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x