Leprikóni jsou zmatení z duhových vlajek na Facebooku

11 Srp 2019

Leprikóni se ohradili oproti všudepřítomným duhovým vlajkám na Facebooku. Mezi těmito zelenými irskými skřítky zavládlo v posledních dnech naprosté zmatení, protože čím dál více z nich kvůli duhovým vlajkám netuší, kam mají schovat svůj hrnec se zlatem.

“Nechápejte mě špatně. Nejsem homofób a LGTB komunita mi nevadí, ale kvůli těm pos*aným duhovým vlajkám všude kolem sebe nevím, kam mám schovat svůj hrnec se zlatem,” prozradil naší redakci leprikón Karel.

“Otevřu Facebook a všichni moji přítelé mají na profilovce duhovou vlajku. Super… Tak jdu ven a Prahou jde průvod několika tisíc lidí, kteří všichni nesou duhovou vlajku. Jak mám sakra poznat, co je skutečné a co je jen vlajka? To si nemůžete vybrat vlajku, která by více vystihovala vaši komunitu? Třeba dva překřízený č*ráky? Všichni leprikóni by vám za to byli vděční!” dodává leprikón.

Najít hrnec se zlatem nebylo nikdy snažší

Někteří leprikóni však nejsou tak bystří jako jiní. Díky průvodu Prague Pride se tak stalo to, že spousta v Praze žijících leprikónů zmatených z duhových vlajek začala svoje hrnce se zlatem odkládat na náhodných místech v ulicích Prahy, popřípadě přímo mezi účastníky průvodu v domění, že vlajky jsou skutečný konec duhy. Mnoho Pražáků tak přišlo během pár minut k ohromnému bohatství.

„Šel jsem po ulici a najednou jsem zakopl o hrnec. Kouknul jsem se do něj a v něm byla hromada zlata! Celý život už teď nemusím pracovat!“ prohlásil Martin P., který ve včerejších večerních hodinách našel zlato v hodnotě 300 miliónů korun, které všechno ještě ten den prohrál v kasínu na automatech a ruletě.

Pokud tedy v následujících dnech zavítáte do Prahy, mějte oči na pozoru, mohli by se z vás stát boháči.

3 comments
  1. Což o to, leprikóni, ti nás tolik bolet nemusí. Horší je, že z těch duhových fanglí a všeho, co s nimi souvisí, se ve značně schizofrenním postavení ocitla i známá klimatická aktivistka Greta Thurnbergová.
    Na jedné straně jí musí bát jasné, že teplé průvody ze samé povahy věci přispívají ke globálnímu oteplování klimatu (lidi z okolí přinejlepším zahřejí, přinejhorším dohřejí), na straně druhé ta spousta bukvic, která se tam nachází, dává naději, že snaha o náhradu smrkových monokultur lesy s příznivějším složením, by nemusela být úplně beznadějná.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..