Západ dodávkami zbraní zbytečně prodlužuje válku, tvrdí předseda německé Nacistické strany Dolfi Himletlerdrych

02 Pro 2022

S velkou nelibostí se k intezivním dodávkám zbraní západními zeměmi vyslovil předseda německé Nacistické strany Dolfi Himletlerdrych, když dodávky označil jako způsob, jak uměle prodlužovat válku o umělý stát.

Podle německých nacistů už válka mohla dávno skončit, kdyby se západ nepletl Rusku do cesty.

„Kdyby západ nepodporoval Ukrajinu ještě před válkou, kapitulovala by během prvních třech dní a bylo by po válce. Kdyby západ přestal Ukrajinu podporovat po invazi, kapitulovala by během prvních měsíců a bylo by po válce. I teď, když Rusové chtějí jednat, pokračuje západ a Ukrajina v krveprolití,“ tvrdí němečtí nacisté.

Západ se podle nacistů vůbec nepoučil z druhé světové války a opakuje stejné chyby.

„Kdyby se evropské národy vzdali stejně rychle jako Československo, nemusela žádná druhá světová válka být. A co udělali? Britové a Rusové se bránili německým útokům a Američané to přes Atlantik podporovali dodávkami zbraní, munice a lend leasem. A kvůli tomu válka nakonec trvala celých 6 let. A to samé se teď děje na Ukrajině. Ukrajinci se nevzdali po začátku invaze a nevzdali se ani teď anektovaného území. Místo toho se brání a Američané jim dodávají zbraně a cvičí vojáky. Už mohlo být dávno po všem a ukrajinský umělý stát nemusel vůbec existovat,“ tvrdí dále Dolfi Himletlerdrych.

Zdá se tedy, že podobné protiválečné názory začínají sílit napříč světem a že pro kapitulaci Ukrajiny už nejsou jen evropští dezoláti, ale i třeba evropští nacisté. Přece nebudeme nutit Rusy, aby ukončili konflit tím, že vypadnou z cizího státu, když můžeme nutit Ukrajince, aby se vzdali území ve prospěch agresora.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.