Vepřový sprej je nejprodávanějším sebeobranným prostředkem ve Švédsku. Ženy se jím brání před imigranty

25 Čvc 2018

Nejprodávanějším sebeobranným prostředkem ve Švédsku se minulý rok stal vepřový sprej. Alespoň to vyplývá z nejnovějších statistik, podle kterých každá třetí švédská žena nosí v kabelce minimálně jeden „vepřák“ jako sebeobranný prostředek před agresivními imigranty.

Podle odborníků jde o očekávanou odpoveď na rostoucí počet znásilnění muslimskými imigranty. Podle některých statistik je ve Švédsku ročně znásilněno až 5 miliónů žen, z nichž téměř všechny jsou znásilněny muslimem. Jen nepatrné procento z nich si Švédi znásilňují sami.

Vepřové spreje fungují na podobném principu jako tradiční pepřové spreje, jen vepřák narozdíl od pepřáku není vyráběn z pepře, ale z vepře, konkrétně z prasečí krve. Vepřové spreje vznikly jako alternativa právě k těm pepřovým, a jsou určeny přímo k obraně před muslimskými násilníky, jelikož muslimové jsou proti pepřovým sprejům imunní.

„Muslimům jejich vírá zakazuje konzumovat vepřové. Pokud se muslim byť jen trošku smočí v prasečí krvi, bude navždycky zatracen v pekle. Z toho důvodu jsou vepřové spreje de facto z 99 % tvořeny vepřovou krví. Zbylé 1 % je svěcená voda. Jde o 100% účinnou kombinaci. Stačí pár kapek a znásilňovaná žena je naprosto v bezpečí,“ tvrdí vynálezce vepřového spreje Edgar Vimislensonn.

EU chce vepřové spreje zakázat

Leč jsou vepřové spreje účinným obranným prostředkem před znásilněním, EU stejně usiluje o jejich zákaz. Podle prohlášení EU by se muslimům neměla jejich sexualita upírat.

„Stejně jako nebráníme homosexuálům v sexu se stejným pohlavým, neměli bychom bránit ani muslimům v sexu s bezbrannou ženou. Jde o tradiční zvyk z blízkého východu, a my nemáme právo naším muslimským spoluobčanům bránit v jeho praktikování,“ píše švédský europoslanec Sven Ibalgin.

K celé záležitosti se už stihli vyjádřit někteří čeští poslanci, kteří se zákazem vepřového spreje většinou nesouhlasí.

„Momentálně bych našim spoluobčanům určitě nedoporučoval jakékoliv cestování do Švédska. Mnoho lidí sem v létě rádo jezdí na dovolenou za krásnými plážemi a tradičními pokrmy, jakými jsou například paella, tapas nebo polévka gazpacho. Momentální bezpečnostní situace ve Švédsku je ale velice nepřívětivá. Nejdříve protesty spojené s održením Katalánska, a nyní zde vidíme další zcela očividné ustupování roztahovačných islámských imigrantů. Já bych raději volil na dovolenou jinou destinaci…“ píše na svém Facebookovém profilu poslanec SPD Miloš Bakalář.

V případě, že zákaz skutečně projde, doporučila vláda švédským ženám potřít si prsa a pohlavní orgány vepřovým sádlem. Nejedná se sice o tak účinnou ochranu, ale i malá ochrana je lepší než žádná ochrana.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..