Zjištění amerických vědců: Stále více lidí myslí pr*elí

29 Říj 2017

Skupina amerických vědců ze státní Univerzity v Denveru potvrdila, že stále více lidí přestává myslet mozkem a místo toho přemýšlí pr*elí.

Tento problém je doménou hlavně posledních dvou dekád a týká se takřka celé západní civilizace. Jde tedy o globální civilizační problém, který se projevuje mnoha způsoby – stále větší popularitou alternativní medicíny počínaje, šílenými výsledky voleb ve většině západních zemí konče.

“Do našich testů se zapojilo tisíc můžu a tisíc žen. Subjektům jsme pokládali celé spektrum otázek, nechali je vypracovat řadu testů a samozřejmě jsme se ptali i na jejich názory co se týče politiky, vědy, náboženství, společnosti atd. Výsledky jsou jasné – stále více lidí přemýšlí pr*elí,” prohlásil vedoucí celého projektu Aidan Soul.

Jak přesně dochází k tomu, že lidé začínají přemýšlet zadkem zatím není jasné. Podle vědců jde o degradaci mozku vlivem velkého počtu informací a následné přesunutí zbývající “inteligence” někam do okolí pr*ele.

“V současné době máme kolem sebe spousty informací, ke kterým má každý člověk svobodný přístup. Většina lidí ale neví, jak s těmito informacemi nakládat a hlavně je neumí zpracovat. To vede k tomu, že je mozek přehlcen a začíná pomalu požírat sám sebe. V zájmu zachování sebe sama, se pak zbytek lidské inteligence přesune do pr*ele. V tuto chvíli začíná člověk myslet pr*elí. Lidský zadek ale není schopný uchovat v sobě takovou míru inteligence, jako mozek. Jakmile tedy člověk začne přemýšlet pr*elí, výše jeho IQ klesne až na polovinu oproti původní hodnotě,” dodáva Soul.

Člověk myslící pr*elí pak jedná tak, jak bychom od takového člověka očekávali… Věří každé volovině, léčí rakovinu kurkumou, bojí se chemtrails, miluje Putina, volí Babiše/Okamuru/Komunisty… Naneštěstí v současné době nemáme k dispozici žádný lék. Avšak to, že jsme schopni tento problém alespoň diagnostikovat, je první krok k vytvoření účinné léčby. V opačném případě lidstvo během století vyhyne na debilizaci.

5 komentářů
 1. No co, co co… Doba je zlá, lidi na lidi jsou jako saně a jediná slušná rada je chraň si pr*del. Autor jistě věděl proč. Už jste někdy měli zácpu? Asi jinak byste se nedivili, že zácpou postižený člověk nemyslí n nic jiného, než jak by si ulevil od potíží.

  1. Ovšem u některých jedinců dochází k záměně tělesných otvorů… V takovém případě lze zácpu doporučit.

 2. Ten článek je pr*elově povrchní. Vůbec nevyčerpává téma. Vůbec jste třeba nezmínili zásadní fakt, proč zrovna pr*el a ne jiný orgán.

  Přitom je jasné, že je to dáno hned dvěma aspekty. Jednak je pr*el vhodná v situacích, kdy je člověk už natolik zahlcen množstvím informací, že je v sobě nedokáže zpracovat a proto je potřeba je vyloučit ven z těla dřív, než exploduje. Druhak se již v minulosti ukázalo (např. při volbě prezidenta nebo kampani různých stran), že celá řada oněch zahlcujících informací se k nám evidentně dostala takovou explozí z p*dele někoho jiného.

  V neposlední řadě celé téma souvisí s nedávno uveřejněným objevem pánů Zemana a Bureše a sice s bezednou žumpou, ze které nejen tito dva exeplářové už vytáhli ledacos…

  1. Přesně. Nota bene anatomická podobnost dvou půlek pr*ele se dvěma hemisférami mozku!
   Ostatně právě nejčerstvější průzkumy z oblasti neuropsychologie ukazují, že právě pr*el má s největší pravděpodobností dosud málo prozkoumanou funkci jakéhosi záložního zdroje myšlení, který se spouští při totálním kolapsu mozkové činnosti. Ovšem jako záložní zdroj pro nejnutnější přežití, přirozeně není pr*el schopna nahradit kognitivní funkce plnohodnotně. Příčina je zjevná už jaksi na první pohled. Povrch pr*ele totiž není zvrásněný jako šedá mozková kůra ale celkem hladký jako… inu jako pr*el, a proto nemůže při nejlepší vůli tuto funkci zastat bez zásadních deficitů, zejména v analyticko syntetické oblasti, abstraktním myšlení, ale i paměti a řečových schopnostech. Naopak dochází k eskalaci např. agrese, paranoie, strachu a nesnášenlivosti. Otázkou zůstává, co je příčinou, že se tento přesun stává stále častěji nevratným jevem. Statistické údaje jsou neúprosné a populace je rok od roku cerebro-gluteální rekonekcí stále zamořenější. Část odborníků se kloní k teorii tzv. IOC (Information Overload Collaps), jsou ale i názory, které preferují jiné vlivy, např. degenerativní, toxické faktory a další.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..