Zjištění amerických vědců: Stále více lidí myslí pr*elí

29 Říj 2017

Skupina amerických vědců ze státní Univerzity v Denveru potvrdila, že stále více lidí přestává myslet mozkem a místo toho přemýšlí pr*elí.

Tento problém je doménou hlavně posledních dvou dekád a týká se takřka celé západní civilizace. Jde tedy o globální civilizační problém, který se projevuje mnoha způsoby – stále větší popularitou alternativní medicíny počínaje, šílenými výsledky voleb ve většině západních zemí konče.

„Do našich testů se zapojilo tisíc můžu a tisíc žen. Subjektům jsme pokládali celé spektrum otázek, nechali je vypracovat řadu testů a samozřejmě jsme se ptali i na jejich názory co se týče politiky, vědy, náboženství, společnosti atd. Výsledky jsou jasné – stále více lidí přemýšlí pr*elí,“ prohlásil vedoucí celého projektu Aidan Soul.

Jak přesně dochází k tomu, že lidé začínají přemýšlet zadkem zatím není jasné. Podle vědců jde o degradaci mozku vlivem velkého počtu informací a následné přesunutí zbývající „inteligence“ někam do okolí pr*ele.

„V současné době máme kolem sebe spousty informací, ke kterým má každý člověk svobodný přístup. Většina lidí ale neví, jak s těmito informacemi nakládat a hlavně je neumí zpracovat. To vede k tomu, že je mozek přehlcen a začíná pomalu požírat sám sebe. V zájmu zachování sebe sama, se pak zbytek lidské inteligence přesune do pr*ele. V tuto chvíli začíná člověk myslet pr*elí. Lidský zadek ale není schopný uchovat v sobě takovou míru inteligence, jako mozek. Jakmile tedy člověk začne přemýšlet pr*elí, výše jeho IQ klesne až na polovinu oproti původní hodnotě,“ dodáva Soul.

Člověk myslící pr*elí pak jedná tak, jak bychom od takového člověka očekávali… Věří každé volovině, léčí rakovinu kurkumou, bojí se chemtrails, miluje Putina, volí Babiše/Okamuru/Komunisty… Naneštěstí v současné době nemáme k dispozici žádný lék. Avšak to, že jsme schopni tento problém alespoň diagnostikovat, je první krok k vytvoření účinné léčby. V opačném případě lidstvo během století vyhyne na debilizaci.

6 comments
 1. Ten článek je pr*elově povrchní. Vůbec nevyčerpává téma. Vůbec jste třeba nezmínili zásadní fakt, proč zrovna pr*el a ne jiný orgán.

  Přitom je jasné, že je to dáno hned dvěma aspekty. Jednak je pr*el vhodná v situacích, kdy je člověk už natolik zahlcen množstvím informací, že je v sobě nedokáže zpracovat a proto je potřeba je vyloučit ven z těla dřív, než exploduje. Druhak se již v minulosti ukázalo (např. při volbě prezidenta nebo kampani různých stran), že celá řada oněch zahlcujících informací se k nám evidentně dostala takovou explozí z p*dele někoho jiného.

  V neposlední řadě celé téma souvisí s nedávno uveřejněným objevem pánů Zemana a Bureše a sice s bezednou žumpou, ze které nejen tito dva exeplářové už vytáhli ledacos…

  1. Přesně. Nota bene anatomická podobnost dvou půlek pr*ele se dvěma hemisférami mozku!
   Ostatně právě nejčerstvější průzkumy z oblasti neuropsychologie ukazují, že právě pr*el má s největší pravděpodobností dosud málo prozkoumanou funkci jakéhosi záložního zdroje myšlení, který se spouští při totálním kolapsu mozkové činnosti. Ovšem jako záložní zdroj pro nejnutnější přežití, přirozeně není pr*el schopna nahradit kognitivní funkce plnohodnotně. Příčina je zjevná už jaksi na první pohled. Povrch pr*ele totiž není zvrásněný jako šedá mozková kůra ale celkem hladký jako… inu jako pr*el, a proto nemůže při nejlepší vůli tuto funkci zastat bez zásadních deficitů, zejména v analyticko syntetické oblasti, abstraktním myšlení, ale i paměti a řečových schopnostech. Naopak dochází k eskalaci např. agrese, paranoie, strachu a nesnášenlivosti. Otázkou zůstává, co je příčinou, že se tento přesun stává stále častěji nevratným jevem. Statistické údaje jsou neúprosné a populace je rok od roku cerebro-gluteální rekonekcí stále zamořenější. Část odborníků se kloní k teorii tzv. IOC (Information Overload Collaps), jsou ale i názory, které preferují jiné vlivy, např. degenerativní, toxické faktory a další.

 2. Pokud si někteří zatím ještě prdelí nemyslící vzpomenou na hodiny biologie, tak naše prvoústa byla kdysi pradávno tam, kde máme dnes prdel. Je to vlastně takový návrat ke kořenům, který jistě zastánci tradic budou pokládat za klíčový prvek svého býti, konání i politické aktivity. Jen to vlastně návrat ke starým pořádkům… Ale logicky pak z této teze vyplývá, že druhý konec trávicího traktu jsou dnešní ústa, a právě proto tito jedinci melou samé sračky.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..