Slovenský léčitel oživil týden mrtvého muže pomocí alternativní medicíny

23 Úno 2017

Neuvěřitelný kousek se povedl slovenskému léčiteli Juraji Degenovi, který pomocí máty, výtažku ze šalvěje a špetky kurkumy dokázal oživit týden mrtvého muže, jenž zahynul pod koly vlaku. Oběť vlakového neštěstí díky alternativní medicíně znova srostla v pase, narostla jí amputovaná ruka a plně nabyla vědomí.

Degen nejprve dal muži vypít čaj z máty a šalvěje, poté odblokoval všechny jeho čakry a posypal ho troškou kurkumy. Všichni přítomní následně začali žasnout, protože 36 letému Martinovi z ničeho nic narostla amputovaná ruka. Degen poté vzal Martinův trup a přiložil jej ke zbytku těla, přítomní žasli podruhé, jelikož rozpůlený Martin chvíli nato srostl v pase a plně nabyl vědomí.

„Z týdne, během kterého jsem byl mrtvý, si nepamatuji vůbec nic. Moje poslední vzpomínka zachycuje pohled na jedoucí vlak. Pak si nic nepamatuji,“ řekl nám Martin o svém posmrtném zážitku.

„Chtěl bych strašně moc poděkovat panu Degenovi za to, že mě oživil. Dokonce ani nemám žádné trvalé následky. Věřím, že po tomto zákroku už se nenajde nikdo, kdo by ještě pochyboval o alternativní medicíně,“ dodává.

Jde o další ránu do již tak se bortícího farmaceutického průmyslu, kterému pomalu přestává důvěřovat čím dál více lidí. Některé farmaceutické společnosti po Martinově vyléčení ukončily svoji činnost, jiné se zase pokusily zprávu označit za kravinu. Jedno je ale jisté, alternativní medicína funguje, jako že je Země placatá.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

4 comments
    1. Pane Vebre,

      jsem velice nešťasten z vědomí toho, že vaše mysl není schopna prozřít a nalézt skutečnou pravdu. Je vidět, že ještěři ovládají vaše ezo-ero-paraplegické podvědomí. Doporučuji pampeliškoví sirup. S radostí vám ho pošlu na dobírku až k vám domů; 200kč za litr.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..