“I Stormtroopeři míří přesněji, než Íránské revoluční gardy,” tvrdí experti

11 Led 2020

Prvenství mezi nejméně přesnými bojovými jednotkami dlouhá léta drželi Imperiální Stormtroopeři. Írán a jeho Revoluční gardy však během operace Krutá odplata Stormtroopery o jejich titul s přehledem připravili.

Poté, co Američané zabili íránského generála Solejmáního, slíbil Írán Američanům odplatu. Ta započala během několika posledních dní. Výsledky jsou však zatím takové, že se lze vážně domnívat, že v případě skutečného ozbrojeného konfliktu mezi USA a Íráném, by se Írán během pár dní sám zničil.

Od vypuknutí Kruté odplaty zabili Íránci už 138 Íránců

56 Íránců bylo ušlapáno během tryzny za generála Solejmáního. Jak se pak dnes ukázalo, Írán stojí i za sestřelením ukrajinského Boeingu, na jehož palubě bylo krom jiného i 83 lidí s íránským občanstvím. Připočteme-li k tomu to, že útok na americké základny v Iráku stál život přesně 0 Američanů, 2 látkové stany a lak na nárazníku vojenského Hummeru, je skóre tzv. Kruté odplaty jasné. Co ale není jasné je to, komu se Írán vlastně mstí.

Íránské revoluční gardy jsou ještě méně přesné než Imperiální Stormtroopeři

Jak ukazuje statistika, Íránské revoluční gardy ukradly prvenství Stormtrooperům, kteří vešli do historie jako nejméně přesná pěchota v celém vesmíru.

“Kolují dohady o tom, kolik výstřelů Stormtrooper potřebuje k tomu, aby zasáhl cíl. Některé odhady mluví o jednom úspěšném zásahu z 1000 výstřelů. Ač ale střely Stormtrooperů létají úplně všude, jen na cíl ne, není zaznamenaný žádný případ toho, že by Stormtrooper mířil tak špatně, aby omylem střílel do vlastních civilistů,” tvrdí námi dotázaný stormtrooperolog Alex Spock.

Jak bude operace Krutá odplata pokračovat zatím nevíme. Vzhledem k předchozím dnům bychom ale Íránu doporučili ji ukončit, než o život přijdou další Íránci.

8
Komentujte

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MoskvičI-WormbonoVolhatronda xt Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Varlamov
Host
Varlamov

Vidíte tohle by se v Rusku nikdy nestalo ! Za vše může USA !

David
Host
David

Přesně tak soudruhu.

Mácha
Host
Mácha

A vůbec se člověk nedočte že v Usa zabíjejí indiány .

tronda xt
Host
tronda xt

a používají na to apache

Volha
Host
Volha

A mlátí černochy.

Moskvič
Host
Moskvič

A používají na to Black Hawky

bono
Host
bono

Já to vidím jinak. Těmto mírumilovným lidem stačí jen vysřelit a zakřičet si. Oni asi nechtějí nikomu ublížit.

I-Worm
Host
I-Worm

No jo, ale těsně před výstřelem si řeknou: “Škoda každé rány, která padne vedle”. A aby OSN moc neremcalo, tak radši namíří do vlastních řad …

Reklama

RSS