„I Stormtroopeři míří přesněji, než Íránské revoluční gardy,“ tvrdí experti

11 Led 2020

Prvenství mezi nejméně přesnými bojovými jednotkami dlouhá léta drželi Imperiální Stormtroopeři. Írán a jeho Revoluční gardy však během operace Krutá odplata Stormtroopery o jejich titul s přehledem připravili.

Poté, co Američané zabili íránského generála Solejmáního, slíbil Írán Američanům odplatu. Ta započala během několika posledních dní. Výsledky jsou však zatím takové, že se lze vážně domnívat, že v případě skutečného ozbrojeného konfliktu mezi USA a Íráném, by se Írán během pár dní sám zničil.

Od vypuknutí Kruté odplaty zabili Íránci už 138 Íránců

56 Íránců bylo ušlapáno během tryzny za generála Solejmáního. Jak se pak dnes ukázalo, Írán stojí i za sestřelením ukrajinského Boeingu, na jehož palubě bylo krom jiného i 83 lidí s íránským občanstvím. Připočteme-li k tomu to, že útok na americké základny v Iráku stál život přesně 0 Američanů, 2 látkové stany a lak na nárazníku vojenského Hummeru, je skóre tzv. Kruté odplaty jasné. Co ale není jasné je to, komu se Írán vlastně mstí.

Íránské revoluční gardy jsou ještě méně přesné než Imperiální Stormtroopeři

Jak ukazuje statistika, Íránské revoluční gardy ukradly prvenství Stormtrooperům, kteří vešli do historie jako nejméně přesná pěchota v celém vesmíru.

„Kolují dohady o tom, kolik výstřelů Stormtrooper potřebuje k tomu, aby zasáhl cíl. Některé odhady mluví o jednom úspěšném zásahu z 1000 výstřelů. Ač ale střely Stormtrooperů létají úplně všude, jen na cíl ne, není zaznamenaný žádný případ toho, že by Stormtrooper mířil tak špatně, aby omylem střílel do vlastních civilistů,“ tvrdí námi dotázaný stormtrooperolog Alex Spock.

Jak bude operace Krutá odplata pokračovat zatím nevíme. Vzhledem k předchozím dnům bychom ale Íránu doporučili ji ukončit, než o život přijdou další Íránci.

8 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..