V USA se protestovalo proti rabování. Demonstrace proti rabování nakonec skončila rabováním

06 Čvn 2020

V dnešních dopoledních hodinách se v ulicích Chicaga sešlo několik tisícovek lidí, kteří přišli demonstrovat proti rabování a násilným protestům, které po smrti George Floyda zachvátily USA. Pochod proti rabování nakonec po 20 minutách vyústil v další rabování..

Záměr celého protestu však původně byl zcela opačný. Demonstranti unavení rabováním měli v plánu kritizovat násilné protesty, které momentálně probíhají po celých Spojených státech. Jak ale vysvětluje jeden demonstrantů, bez rabování se protestovat nedá.

“Rabování k demonstracím v USA neodmyslitelně patří. Pokud dáte najevo svůj názor bez toho, abyste přitom vyrabovali minimálně jeden obchod, tak vás nikdo nebude poslouchat. Ať už tak protestujete proti vysokým daním, rasismu, nebo rabování, musíte přitom rabovat,” tvrdí v rozhovoru jeden z demonstrantů.

Těžko soudit, zda tak demonstrace skončila fiaskem, nebo naopak úspěchem. Na svém Twitteru se k ní ale stačil vyjádřit už i prezident Donald Trump.

“Ti demonstranti jsou naprostí debilové. Nebojím se, že by byla budoucnost USA v ohrožení. Všechno máme pod kontrolou,” píše Donald Trump ze svého podzemního bunkru.

Na první pohled se tak může zdát, že rabování v USA nebere konce. Opak je ale pravdou. Jak jsme informovali dříve, americká policie úspěšně nasadila proti demonstrantům 5G vysílače. Protestům a rabování by tak mohl být konec do několika dní.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 měsíc před

Souhlasím s američany. Rabování patří ke koloritu amerického způsobu života a má mezi Američany dlouholetou tradici. Myslím, že by mělo být zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO

RSS
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x