V Rusku po spuštění 5G sítě ožily všechny brambory, které teď terorizují obyvatelstvo

27 Čvc 2019

Ruští mobilní operátoři bohužel nevyslyšeli varování znějící z ruského Ministerstva pro výzkum a pěstování brambor, které upozorňovalo na možná rizika týkající se spuštění 5G sítě a následné reakce ruských brambor. Varování se ukázalo být pravdivé, protože naprostá většina ruských brambor vlivem 5G sítě ožila a je velice agresivní.

Rusko spustilo 5G síť na většině svého území v pátek 26. července. Rusové si prvně užívali velice rychlý internet, pak ale začal teror. Brambory na ruských polích začaly postupně ožívat a terorizovat obyvatelstvo. I když byl po tomto zjištění provoz 5G sítě ihned ukončen, brambory zůstaly naživu. Brambory tak rabují, napadají občany a dokonce už byl nahlášen i případ zabití. I proto byla do akce povolána armáda.

„Bylo to hrozné. Viděl jsem, jak 10 brambor napadlo naši sousedku. Nejdřív jí škrabkou na brambory oškrábaly kůži, pak jí nakrájely na kousky a uvařily v hrnci. Celou dobu křičely, že ta coura teď pozná vlastní medicínu. Bylo to hrozné,“ prohlásil jeden ze svědků napadení bramborami.

Armáda mezitím dorazila do většiny velkých měst, ze kterých se snaží brambory postupně vytlačit. I vzhledem k velké početní převaze této lilkovité rostliny se jí to ale zatím příliš nedaří.

Rusko plánuje do akce nasadit mandelinku bramborovou

I z důvodu neúspěšných pokusů armády o odražení invaze nepřátelských brambor, se Rusové odhodlali k nasazení jiné, nekonvekční zbraně. Ruští vědci totiž vypracovali plán, jak brambory zastavit pomocí mandelinky bramborové.

„Během studené války nás tento brouk trápil takřka neustále. Američané ho na nás rozprašovali pomocí chemtrails a tajných agentů, aby ničili naši úrodu brambor. My jsme se ale teď rozhodli tohoto brouka použít jako naši tajnou zbraň v boji s agresivními bramborami. Konvenční zbraně selhávají, proto musíme improvizovat,“ prohlásil Vladimir Putin.

Nejde mezi Rusy o příliš populární rozhodnutí. Mandelinka bramborová byla během studené války uměle vytvořena v laboratořích CIA k tomu, aby ničila ruské brambory. Její schopnost zabíjet brambory je ale obrovská a může se jednat o způsob, jak rychle a účinně ukončit celou „Bramborovu krizi“.

V boji proti nepřátelským plodinám by také mohla pomoci brambora Igor, kterou Rusové vypěstovali minulý rok v srpnu. Tato super inteligentní brambora zůstala jako jediná loajální Rusku, a pomohla mimo jiné vypracovat právě plán s nasazením mandelinky bramborové.

Jedná se o sabotáž?

Některé zdroje už stihly přijít s tím, že jde o sabotáž ze strany západu, konkrétně pak George Sorose, který prostřednictvím 5G sítě chce zničit Rusko. Tvrzení podporuje i fakt, že 5G síť byla letos spuštěna i v Jižní Koreji, kde se ale podobná katastrofa nestala. Je tak možné, že byla ruská 5G síť sabotována, aby přímo ovlivňovala nejrozšířenější ruskou zemědělskou plodinu – brambory.

„Nemůžeme dokázat, že tomu tak není, proto tomu tak pravděpodobně je,“ zní z ruské tajné služby.

Jedno je ale jisté – Rusko se nyní vypořádává s největší krizí od roku 2018, kdy si ruští občané nabrali v obchodě do sáčku 5 rohlíků za 40 rublů, u pokladny platili 80 rublu, a při odchodu je zadržela ostraha, že zapomněli zaplatit ještě 220 rublů.

4 comments
  1. To není jen sabotáž, to je bramboráž.
    Protože ruské bezpečnostní orgány zareagovaly tak, jak je u nich obvyklé (ještě dříve než ihned), nebude 5G síť v Rusku vůbec provozována. Namísto toho bude v Rusku zprovozněna síť 5H4 kterou osobně zkonstruoval Vladimír Putin. Technické oddělení KGB (dnes FSB) ještě musí dořešit pár detailů a síť bude připravena k reálnému nasazení. Jsou to opravdu jen drobnosti:
    – jak spolehlivě rozvinout síť nad co největší počet asociálních živlů (občanů)
    – jak spolehlivě oddělit síť a její obsah při jejím svinování. Tady pomohou zkušení rybáři z Kaspiku.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..