„V Evropě letos porostou půlmetrové houby. S výbuchem ve francouzské jaderné elektrárně to ale nesouvisí,“ tvrdí francouzské úřady

09 Úno 2017

Francouzské úřady dnes v poledních hodinách oznámily, že po celé Evropě budou letos růst až půlmetrové houby. Záhy však dodávají, že to prý rozhodně nijak nesouvisí s dnešním výbuchem ve francouzské jaderné elektrárně Flamanville.
„Očekáváme, že letošní úroda hub bude velmi vydařená a půlmetrové hřiby nebudou raritou. Důrazně však chceme upozornit, že očekávaná úroda nemá nic společného s dnešním výbuchem v jaderné elektrárně Flamanville. Obě události mezi sebou v žádném případě nijak nesouvisí. Koneckonců, ve Flamanville se vlastně nic nestalo, že?“ prohlásil francouzský prezident François Hollande, a potvrdil tak banalitu celé situace ve Flamanville, zatímco francouzské úřady v tichosti evakuují několik kilometrů vzdálenou stejnojmennou obec.

K celé události ve francouzské elektrárně se už stihl vyjádřit i český prezident Miloš Zeman.

„Pokud dnes ve Francii bouchlo i něco jiného, než lahev prvotřídního šampaňského, jde zcela jistě o teroristický útok,“ uklidnil prezident Zeman český národ a jedním dechem pak opět upozornil na přítomnost teroristy na českém území.

Na základě výše zmíněných řádků je tak tedy více než zřejmé, že žádné nebezpečí nehrozí. Naopak se můžeme těšit na to, jak si v létě pochutnáme na výborné smaženici.
3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..