Mikrocefalii v Brazílii nezpůsobuje virus Zika, ale Windows 10

03 Bře 2016

Zahraniční i česká média poslední dny straší virem Zika, který podle oficiálních zpráv způsobuje v Brazílii extrémní výskyt vrozené vady – mikrocefalie – zakrnění mozku. Nicméně podle článku na amatérsky udělaném webu nevystudovaného a samozvaného vědce Tima Cartera, jsou oficiální zprávy lež. Výskyt mikrocefalie podle něj nezpůsobuje virus Zika, nýbrž Windows 10.

Carter tvrdí, že se jedná o další pokus Billa Gatese o regulaci lidské populace. Jádro Windows 10 podle něj běží na masivním superpočítači v Oblasti 51, který brazilským dětem doslova vysává mozky. Výkon tohoto superpočítače navíc přímo úměrně stoupá s počtem nainstalovaných kopií Windows 10. To je skutečný důvod toho, proč Microsoft rozdává Windows 10 zadarmo. V čím více počítačích bude nainstalovaný Windows 10, tím větší výkon bude mít superpočítač na redukci populace a vysávání dětských mozků.

Super počítač využívá k vysávání mozků technologii, kterou pro Billa Gatese vytvořila CIA, na základě tajných zápisů a poznámek Nikola Tesly, ve kterých Tesla popisoval bezdrátový přenos elektrické energie. V superpočítači je zabudovaný hyperprostorový přijímač. Jako vysílač pak slouží nanočipy, které jsou do brazilských matek vpravovány pomocí očkování TDPA, které je v Brazílii povinné od roku 2015. Což se jasně shoduje s dobou, kdy se v Brazílii zvýšil počet novorozenců se zakrnělým mozkem. Jakmile se nanočip ujme, začne vysávat dětský mozek a posílá jej přímo do Oblasti 51.

„Gates se nám všem vysmívá. Vzpomeňte si na nedávnou reklamu na Windows 10, ve které mimo jiné slyšíme i slogan: ‚Těmto dětem patří budoucnost. Tyto děti budou totiž vyrůstat s Windows 10.‘ Bill Gates má zřejmě velmi zvrácený smysl pro humor. Lidi, proberte se! Pravdu máte přímo před očima, a přesto ji nevidíte!“ napsal Tim Carter na svém blogu.

Toto všechno jsou jasné důkazy o tom, že mikrocefalie nevzniká v Brazílii jen tak. Jedná se o další zlý plán NWO a Billa Gatese na redukci populace, ohloupnutí obyvatel a ovládnutí planety.
Závěrem pro vás máme jasný vzkaz. Vymažte Windows 10 ze svého počítače! Zabíjíte tím brazilské děti!

7 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..