Jiří Drahoš chce jako prezident zrušit Vysokou školu života

15 Led 2018

Jedné z nejprestižnějších a nejdostupnějších vysokých škol v České republice hrozí uzavření. Alespoň tedy pokud se Jiří Drahoš stane prezidentem. Podle našeho zdroje by totiž zrušení Vysoké školy života bylo jedním z prvních kroků, který by Jiří Drahoš po své inauguraci vykonal.

Vzhledem k tomu, že Jiří Drahoš je členem Římského klubu a dlouholetý přítel George Sorose, to není nikterak velké překvapení. Vysoká škola života totiž jako jediná univerzita v ČR otevírá lidem oči a ukazuje svým studentům skutečnou a děsivou realitu opravdového světa, který je kontrolovaný právě Římským klubem a Georgem Sorosem.

Mateřská, ale rozhodně ne dovolená, selský rozum, vlastenectví… To všechno jsou velice vyhledávané obory, který by díky zavření Vysoké školy života nebylo kde studovat. Tisíce studentů by tak v budoucnosti musely vyhledávat mainstreamové školy, kde se učí podle osnov George Sorose. V praxi by to znamenalo masivní úbytek české inteligence a velké vítězství Římského klubu a elit, které dosadily Drahoše právě kvůli tomu, aby jim pomohl definitivně ovládnout český národ.

Důvod, proč chtějí elity dotlačit Drahoše na hrad

Drahoš = perzekuce vlastenců, občanská válka, muslimská invaze…

Jak můžete vidět na obrázku výše, zavření Vysoké školy života není jediným úkolem Jiřího Drahoše na postu prezidenta ČR. Mezi další cíle patří pronásledování a zavírání vlastenců, vyvolání občanské války a podpora muslimské invaze do České republiky. K tomu, aby ale něčeho takového mohl Jiří Drahoš dosáhnout, je nejprve potřeba ovládnout a zmanipulovat prostý lid. Uzavřením Vysoké školy života se dá něčeho takového dosáhnout.

Vysoká škola života nyní produkuje tisíce absolventů ročně, kteří bojují za svobodu a demokracii a podporují prezidenta Zemana. Jakmile Česká republika o takovéto hrdiny přijde, otevřou se dveře pro nástup totality a války.

„Uzavření Vysoké školy života je jen špička ledovce. Zavírání vlastenců, občanská válka, islamizace… To všechno bude následovat. Drahoš prý dokonce chce zrušit i plastová víčka! Co pak bude s našimi dětmi, když na ně nebudeme moci sbírat víčka?!“ píše na svém blogu vlastenec Radim K.

Mějme se proto na pozoru před Jiřím Drahošem, který je zde jen proto, aby hájil zájmy elitářů. Nechceme nikomu říkat, koho by měl volit, to rozhodně ne. Ale volte Miloše Zemana, kterému jde skutečně o český lid!

36 comments
  1. Tož, nazíval sem vás novinářskou žumpou a teďky vydím, že to nebila pravda, hluboce se omlouvám. Všickni výme že tendle Drahoš je vítač, estébák, pedofil (psaly to na Sputniku, tak to mosí bét pravda), muslim a nevzdělaný negramot!!! To, že zrušyl vysokó školu života jen dokazuje, že je to kamarát teho Sorose a satana Kalouska. Jó soudruh Zeman, to je jiný kafe. My ze čtvrté a páté cenové jsme volili soudruha Zemana nejen proto že je věčně nalitý, ale také proto, že je nám blízká jeho stařecká demence. A to jak pajdá, no to je prostě balet. A ta jeho láska k Rusku a KGB Putinovi … divím se, že mu ještě neposlal zvací dopis. Pak vám sklapne havlosatanisti až k nám přijedou ruské tanky. Kéž by to stihli do voleb, pak by byly konečně svobodné jako za komárů. Přikládám fotku našeho nejlepčího prasedenta, nepřítele muslimů soudruha Zemana: https://uploads.disquscdn.com/images/7a9b49c93a62abe2cdc22a75a91d9696e5231c85fbd3a222e1904950488f00ad.jpg

      1. Martine, musím vás upozornit, že reagujete s velkou pravděpodobností na trolla. Už to že napíše tolik hrubek hned v prvním řádku a pak se přihlásí ke sledování zpráv na Sputniku je okaté a má to jen jeden účel. Zpochybnit ty co chtějí volit Miloše Zemana. Ale dělá to špatně, je to moc průhledné.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..