Rusko zakázalo Velikonoce, protože barevná vajíčka prý podporují LGBT komunitu

27 Bře 2021

Zatímco v České republice letos nebudou Velikonoce kvůli onemocnění COVID-19, v Rusku nebudou Velikonoce už nikdy, kvůli tomu, že barevná vajíčka údajně podporují LGBT komunitu.

Podle ruského Ministerstva pro boj s nenormálností a homosexualitou, barevná vajíčka až moc připomínají duhovou vlajku LGBT komunity. Tato skutečnost by podle tvrzení ministerstva navíc neměla být pouhou náhodou.

“Máme za to, že LGBT komunita vymyslela Velikonoce jako skrytou formu podpory LGBT už před mnoha stovkami let. To, že se během tohoto svátku barví vajíčka do různýzch barev, není náhoda, ale má to v lidech zafixovat, že duhové barvy jsou dobré, a skrytě v nich evokovat náklonost k duhovým barvám LGBT komunity. Proto je nutné tento svátek zakázat,” prohlásil ruský ministr boje s homosexualitou a nenormálností Alexej Latentohomosexualnij.

Podle Latentohomosexualnije navíc ani úloha pomlázky není čistě náhodná.

“Jak víme, LGBT komunita má často zalíbení ve zvrhlých sexuálních hrátkách, během kterých se tito zvrhlíci při sexu bičují, bijí a dělají další nechutné věci. Pomlázka je součástí tohoto nechutného svátku právě proto, že odkazuje na tyto hrátky. Obyčejní lidé tak mohou tíhnout k toleranci, či dokonce praktikování těchto nechutností, které v Rusku smí provozovat jedině pan prezident Putin, nikdo jiný,” dodává Latentohomosexualnij.

I další ikonické velikonoční zvyky a postavy jsou podle Latentohomosexualnije LGBT konstrukty. Například velikonoční zajíček a beránek odkazují na to, že součástí této komunity jsou i zoofilové. Zmrtvých vstání Ježíše poukazuje na nekrofily, kteří se také hlásí k LGBT. Barevná vejce symbolizují varlata gayů. Polévání ledovou vodou je další z BDSM hrátek. Takto bychom mohli pokračovat donekonečna.

Rusko tak zase ukázalo, jak dokáže prokouknout tajné LGBT-židovsko-kapitalisticko-liberálně-pirátsko-bolševické spiknutí, a jak účinně s ním umí bojovat!

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!