Hokej letos nesleduji, bez našich je to nuda, tvrdí Miloš Zeman

22 Kvě 2022

Český prezident Miloš Zeman dnes překvapil, když prohlásil, že letošní mistrovství světa v hokeji s radostí vynechá. Bez našich hokejistů je prý celý turnaj nuda, která ho nezajímá.

Prezident tak zareagoval na vyloučení ruských hokejistů z turnaje, kvůli invazi ruské armády na Ukrajinu. Jindy je přitom Miloš Zeman velkým hokejovým fanouškem. Minulý rok se dokonce zúčastnil i ruského utkání hvězd, kde v týmu s Vladimirem Putinem nastřílel 6 gólů bývalým ruským hokejovým hvězdám.

„Zápas to byl vydařený. Pan prezident nastoupil na vozíčku, který místo kol měl brusle a nastřílel celkem 6 branek a na další 3 přihrál panu prezidentu Putinovi. Dokonce nám po konci utkání přišly hned dvě nabídky profesionální smlouvy od klubů z KHL, ty ale zanepráznděný pan prezident musel odmítnout,“ prohlásil tehdy mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Místo mistrovství světa ve Finsku, tak Miloš Zeman odcestoval do Petrohradu, kde Rusko pořádá vlastní místrovství světa. Český prezident tak na vlastní oči sledoval velkolepé vítěžství ruského národního týmu proti hokejistům Eritrei 23:0. Zápas sledoval i se svými spolupravníky Vratislavem Mynářem a Martinem Nejedlým. Své místo ve VIP lóži získali i poslanci SPD Tomio Okamura, Jaroslav Foldyna a bývalý prezident Václav Klaus. Všichni zmínění během turnaje přespávali na stejném hotelu jako prezident Vladimir Putin. Podle očitých svědků se z jejich patra ozývaly podivné orgasmické zvuky, ale detailnější informace bohužel nejsou známé.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.