Tunguská událost konečně vysvětlena: Ve skutečnosti šlo o zrození Putina!

13 Pro 2017

30. června 1908 otřásl Tunguskou oblastí mohutný výbuch, který byl téměř 200 krát silnější než výbuch atomové bomby v Hirošimě. Vzhledem k odlehlosti této oblasti a tehdejší situaci v Rusku, se vědci touto událostí začali řádně zabývat až po téměř 20 letech. Ani po více než 100 letech však nebyla tato záhada vyřešena. Až nyní! Masivní výbuch byl podle ruské ortodoxní církve způsoben zrozením Vladimira Putina.

Doteď se mělo za to, že Vladimir Putin se narodil roku 1952 v Leningradu. Ve skutečnosti se ale jeho zrození datuje takřka o půl století dříve. Podle oficiálního vyjádření ruské ortodoxní církve, se totiž velký ruský vůdce ve skutečnosti narodil 30. června 1908 v tzv. Tunguské oblasti uprostřed Sibiře. Zrození velkého Putina provázel masivní výbuch o síle 25 megatun, který vyvrátil přes 60 milionů stromu!

„Náš velký vůdce se ve skutečnosti narodil o téměř 50 let dříve, než se píše v jeho rodném listu. Jeho matka byla oplodněna pomocí neposkvrněného početí samotným bohem. Krátce před porodem byla varována andělem, aby odešla porodit hluboko do Sibiřských lesů, jelikož zrození malého Vladimira měl provázet silný výbuch, zapříčiněný krátkým otevřením mezi-dimenzionálních sfér, kterými k nám malý Vladimir přicestoval (Putinova matka technicky nebyla těhotná, pouze její děloha posloužila jako most mezi dvěma světy, pozn. redakce). Porod v zalidněné oblasti by tak skončil katastrofou,“ píše se v oficiálním vyjádření ortodoxní církve.

Z výše citovaných slov je tak zcela zřejmé, že Vladimir Putin je ve skutečnosti syn boží a bratr Ježíše Krista. Stejně tak, jako první boží syn, je tedy i ten druhý Slovan.

„Jen pár minut po narození malý Putin nabral sílu a vydal se na svou cestu zpět do Leningradu (tehdy ještě Petrohradu, pozn. redakce), kde vyrostl ve velikána, jak jej známe dnes,“ stojí dále ve vyjádření.

Ptáte se, proč Vladimir Putin neřekl světu pravdu od začátku? Nejspíše to bylo ze strachu z toho, že by ho západní antikristé a antiputinisté označili za blázna a lháře. To se pravděpodobně stane i nyní, nicméně slovanský lid si je nyní již dobře vědom toho, že Vladimir Putin je skutečně dokonalý člověk a syn boží, tudíž se nějakými západními lži nenechá rozhodit.

Tímto se tedy nadobro uzavírá jedna z největších záhad minulého století, která doposud nebyla vysvětlena – Tunguská událost. Nešlo tedy o meteorit, výbuch zemního plynu, elektrický paprsek Nikoly Tesly, ani o pád mimozemské lodi. Šlo o zrození největšího velikána a vůdce naší doby. Druhého syna božího a bratra Ježíše Krista – Vladimira Putina.

6 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..