Ježíšek obvinil Santu Clause z pedofílie

17 Pro 2018

S šokujícím obviněním dnes přišel Ježíšek, který označil známeho Santu Clause za pedofila. Starému vousatému dědovi v červeném kabátu teď hrozí až 20 let vězení. Existuje tak reálná možnost, že děti ze zemí, ve kterých dárky nerozdává Ježíšek ale Santa Claus, budou v následujících letech bez dárků.

Ježíšek Santu obvinil dnes ráno na Twitteru. Obviněním se ihned začala zabývat policie, která Santu Clause zadržela. Tomu teď hrozí až 20 let ve vězení. Podle Santy ale jde o sprostou lež, kterou si chce Ježíšek vytvořit monopol na rozdávání dárků.

„Ten malej spratek si to celý vymyslel! Nikdy jsem nikoho neznásilnil! A už vůbec ne dítě! Jde o rozsáhlou konspiraci a kampaň, jak mě dostat do vězení, a pak si uzorpovat moje území! Ježíšek bude díky tomu pak rozdávat dárky skoro po celém světě! Otevřete oči!“ píše Santa na svém Twitteru.

Zatímco české Vánoce v ohrožení nejsou, Vánoce dětí po celém světě už ano. Miliony dětí mohou být reálně na Štědrý den bez dárků. Ježíšek však dle svých slov plánuje obdarovat i děti, kterým jinak naděluje Santa Claus.

„Nebojte, letos budu rozdávat dárky i v Anglii, USA a ve zbytku světa,“ prohlásil Ježíšek.

Mezi veřejností toto prohlášení vyvolalo řadu otázek. Mohlo by na slovech Santa Clause přece jen být něco pravdy? Mohl si skutečně Ježíšek celé obvinění vymyslet? Pravdou zůstává, že pro tvrzení o Santově pedofílii neexistuje zatím jediný důkaz. I tak jej ale musí policie prověřit. Minimálně s letošními vánoci má tak Santa utrum.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..