„Tři krále v ČR necheme!“ Češi se bouří: Zjistili, že mezi Třemi králi je černoch

06 Led 2017

Po nedávné aféře ohledně černocha na letáku obchodního řetězce Lidl, se Českou republikou rozvířila další vlna nevole proti příslušníkovi negroidní rasy. Skupina „Tři krále v ČR nechceme“ totiž přišla s odhalením, že mezi Třemi králi je i jeden černoch.

„Co ty, černej, stojíš vzadu, vystrkuješ na nás bradu?“ Toto se zpívá přímo v koledě Tří králů. Květa Farská, z nově vzniklé skupiny „Tři Krále v ČR nechceme“ to pokládá za jasný důkaz toho, že mezi Třemi králi je i jeden černoch.

„Tato věta dokazuje to, že jeden ze Tří králů je černý. Nevím, proč bychom my, Slované, měli slavit takový multi-kulti svátek. Pochybuji o tom, že by Ježíš někdy souhlasil s tím, že mu nějaký negr přinese dary. Kdyby v té době nebyl ještě batole, vyrazil by ho hned mezi dveřmi!“ píše Květa na svém profilu.

Podle odborníků navíc byli Tři králové označování jako „Mudrci z Východu“, jelikož se toto trio skládalo z Melichara – krále Peršanů, Kašpara – krále Indů a Baltazara – krále Arabů.

„České děti se převléknou za Peršana, Inda a Araba a budou požadovat od slušných lidí peníze. No není toto výsměch všem Slovanům? EU se nám tímto otevřeně vysmívá!“ dodala Květa po šokujícím zjištění, že ani jeden z Tří králů nebyl Slovan.

Nově tak vzniká protestní akce, která má za cíl zlynčovat všechny děti, které se dnes převléknou za jednoho z těchto čmoudů a budou požadovat od slušných Čechů jejich peníze. Podle iniciativy „Tři krále v ČR nechceme“ jde o další zvrhlost, která má za cíl vyhladit poslední zbytky českého národa.

3 comments
  1. Podle agentury JPP dnes Cizinecká policie ČR zadržela na Břeclavsku skupinu 33 králů. Při kontrole dokladů bylo zjištěno, že někteří jsou pod svůj oficiální obraz (nedosahují jeho kvalit). Zasahující por. Ostříž k tomu dodává: „Já, starý mariášník, snesu tak leda 4 krále, ale 33 je moc i po půlnoci.“

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..