Česká republika je ve skutečnosti mimozemšťany režírovaná reality show

22 Zář 2020

Americká NASA dnes zachytila zvláštní mimozemský signál z planety Kepler-22b. Po dešifrování signálu američtí inženýři zjistili, že se jedná o upoutávku na reality show „Česko“, která je vysílána právě na planetě Kepler-22b a v přilehlých slunečních soustavách.

Jak bylo dále inženýry z NASA zjištěno, za sametovou revolucí a rozpadnutím Československa ve skutečnosti stojí mimozemské filmové studio 34th Century Jaffa, které za reality show „Česko“ stojí.

„Ministr zdravotnictví a Superstar Adam Vojtěch odstoupil. Na jeho místo nastoupí nejpochybnější figura, co mohla – Prymula. Uzavřou se školy, restaurace a bary? Budou Češi povinně očkování nevyzkoušenou ruskou vakcínou? A jak úspěšní budou odpůrci roušek, tedy novodobí bojovníci za svobodu? To vše uvidíte už tento čtvrtek ve 20:00 v reality show Česko. Největší galaktické reality show v historii, jejíž účastníci neví, že jejich životy řídíme my,“ stojí v upoutávce.

Spolu s upoutávkou zachytila NASA i reakce některých diváků, kteří si stěžují hlavně na Prymulu jakožto ministra zdravotnictví.

„Myslím si, že kdyby proběhl konkurz na nového ministra zdravotnictví před odbornou porotou skládající se z Pala Habery, Ewy Farné a Bena Cristovaa, bylo by to mnohem zajímavější, než na post rovnou angažovat Prymulu,“ píše jeden z diváků.

Vysílání bohužel bez složitého dešifrovacího systému není možné sledovat na Zemi. Nicméně proč show sledovat, když ji vlastně žijeme. Vysvětluje se i to, proč se u nás děje to, co se děje. Celou dobu totiž  České republice tahají za drátky mimozemští režiséři.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

Comments are closed.