Toulavé kočky jsou ve skutečnosti chodící 5G antény

31 Led 2021

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se v posledních letech rapidně zvýšil počet toulavých koček na ulicích? Jednou z možných a velice pravdivých odpovědí může být to, že kočky jsou ve skutečnosti chodící vysílače 5G signálu.

Pro 5G signál je obtížné překonávat větší překážky, jako například domy, stromy, kopce… Proto musejí být vysílače umístěny na mnoha místech, aby zajistily optimální pokrytí a distribuci rakoviny. Na tyto účely nechaly elity vyšlechtit speciální druh toulavých koček, které mají v sobě umístěné 5G antény.

„Lidé jsou hovada a nenechávají svoje kočky kastrovat, takže se množí jak králíci. Nicméně každý ví, že nadbytečná koťata vždycky končí v sudu s vodou, takže není možné, aby z nich vznikaly toulavé kočky. Ne, tyto kočky někdo vypouští záměrně. Podle našich důkazů to jsou elity, které do koček implantují 5G antény, čímž zvyšují pokrytí 5G signálem, který pak může snáze komunikovat s čipy z vakcín, a díky tomu účinněji šíří rakovinu, a přenášejí naše touhy a myšlenky do Windows 10 superpočítače Billa Gatese, který pak může cílit reklamu. Přemýšleli jste nad tím, proč když něco hledáte na internetu, tak najednou na vás vyskakuje reklama na tuto věc úplně všude? To je kvůli kočkám, mikročipu a Billu Gatesovi!“ tvrdí samozvaný vědec Lumír v jedné internetové diskusi.

Kočky slouží i jako rozprašovače koronaviru

Nejenže jsou kočky 5G antény, ale podle Lumíra dokonce slouží i jako rozprašovače koronaviru, který se šíří pouze za jediným účelem – naočkování populace vakcínou s mikročipem.

„Kočky chodí po ulicích, lísají se a prdí koronavirus, to je fakt. Jejich účelem je kromě pokrytí 5G signálem nakazit lidi koronavirem, aby pak mohli být očkováni, a pod kůži jim tak byl aplikovaný mikročip. Kočky doslova prdí koronavirus nám bod nos. Až se pak Bill Gates někdy usmyslí, že je na Zemi moc lidí, prostě zmáčkne červené tlačítko a 60 % lidí s mikročipem najednou umře. Hrůza!“ dodává Lumír.

Na kočky, zvláště ty toulavé si tedy dávejte velký pozor. V jejich blízkosti choďte pouze s respirátorem a alobalovou čepičkou, jinak nejste v bezpečí.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.