Vědci potvrdili: Nebýt Kalouska, lidstvo už dávno kolonizuje vesmír

03 Kvě 2017

Čeští vědci z Agrofertem sponzorovaného Centra pro výzkum a techniku v Brně přišli s teorií, která podle nich dokazuje, že za všechno zlé a špatné na tomto světě může Kalousek. Vědci tvrdí, že kdyby Kalousek neexistoval, lidstvo by žilo v mírů, naprosté harmonii s přírodou, technologicky by bylo o stovky let napřed a bylo by schopno kolonizovat vesmír.

Podle vědců obklopuje Kalouska temná aura, která uvrhuje celý svět do temnoty. Teorie napovídá dokonce i tomu, že je dost možné, že Kalousek je ve skutečnosti zlým démonem, či dokonce samotným Ďáblem.

„Kalousek přitahuje smůlu. Podle naší teorie je bývalý ministr financí ztělesněním čirého zla. Nebýt jeho, svět by nebyl místem plným válek, korupce a zločinů, ale místem prosperity, míru a objevování,“ sdělil naší redakci Adam Mičula, vedoucí Centra pro výzkum a techniku v Brně.

Podle vědců dále Kalousek není obyčejným smrtelným člověkem, ale nesmrtelnou entitou, která je odnepaměti provázaná s historií lidstva.

„Tato bytost má spoustu jmen. Satan, Lucifer, Ďábel, Gaunter O’Dimm… U nás je známá převážně pod jménem ‚Kalousek‘, je pravým opakem Boha. Rád si se svými obětmi hraje, nechává je trpět, zadlužuje je,“ dodává Mičula.

Historické záznamy zmiňují osobu jménem „Kalousek“ poměrně často. Zajímavé je, že tato osoba se vždycky vykytuje u nějaké zlé události. I její popis je téměř vždy stejný.

„A byl to on, skoro plešatý muž s brýlemi, mezi lidmi zvaný Kalousek, který rozhodl o upálení mistra Jana Husa,“ píše se v jednom z dochovaných deníků, popisujících upálení mistra Jana Husa.

Podobných podivností je ale mnohem více. Podle některých záznamů sehrál Kalousek svoji roli i například u potopení Titanicu. Podle jiných písemností zase muž jménem Kalousek ukřižoval Ježíše Krista. „A bil Kalousek kladivem do hřebů tak silně, jak jen mohl. A smál se. Ó bože, jak jen se smál,“ stojí v jednom z dochovaných záznamů. Tohle nemůže být náhoda…

Brněnské Centrum pro výzkum a techniku vzniklo teprve před třemi lety, ale i za tak krátkou dobu má na svém kontě spoustu důležitých vědeckých objevů. Z dlouhé řady úspěchů můžeme například vypíchnout studii, která dokazuje, že EET je nejlepší věc na světě nebo důkaz, že jen díky ANO má Česká republika naději na budoucí prosperitu.

5 comments
  1. Kalousek je zlo, zástupce satana na zemi. Tento agent CIA a Vatikánu si toho nakradl víc než Zagorová za éry Milouše Jakeše. To se vlastizrádná ČT nezmínila že se pokusil ukrást Slunce, které je přece odedávna ruské?! Ze svého celého čistého srdce (jsem fanoušek Zemana) si přeji, aby tento Antikrist zmizel z naší politické scény a my se měli tak dobře jako občané svobodné KLDR!!! Lidé bděte!!!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..