Vláda reklamuje první várku vakcíny proti koronaviru. Čip ve vakcíně neprojde injekční jehlou

29 Pro 2020

Až 50 % všech dávek vakcíny proti koronaviru od firmy Pfizer je údajně vadných, jelikož čip v nich obsažený má nadměrné rozměry, a neprojde tak jehlou injekční stříkačky.

Dle našeho zdroje už vláda v tichosti první várku vakcíny u firmy Pfizer reklamovala, jelikož vakcína bez čipu neplní svůj účel.

„Jak víme, zastavit pandemii koronaviru je pouze sekundární účel vakcíny. Tím hlavním účelem je očipovat celou populaci.  Ve chvíli, kdy ale vakcína obsahuje čip tak velký, že neprojde jehlou a do těla se vůbec nedostane, je úplně k ničemu,“ tvrdí náš zdroj.

V reklamačním protokolu, který dnes ráno vláda firmě Pfizer odeslala mimo jiné stojí, že ve chvíli, kdy vláda chtěla lokalizovat a odposlouchávat první naočkované Čechy novou vakcínou, v polovině případů slyšela z mikrofonu pouze šum. Polovina čipů se navíc nacházela na stejném místě. Jak se později zjistilo, čipy zůstaly v lahvičkách od vakcíny. Očkovaní tak získali imunitu proti koronaviru, avšak v jejich těle se nenachází tolik důležity čip.

I z toho důvodu George Soros a další elity a členové 1 % společnosti zuří. „Nemůžeme teď sledovat, kdy kdo sedí na záchodě, a na jaké porno kdo kouká!“ nadávají elity na tajné verzi Facebooku, určené pro elity a Ilumináty.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.