Pigmentové skvrny? Ne – čipy na ovládání mysli!

25 Kvě 2016

Důležitý poznatek, že takzvané pigmentové skvrny nejsou ničím jiným, než čipy implantovanými při lékařských zákrocích, naštěstí začíná být díky nezávislým médiím všeobecně známou pravdou. Dlouho se však nevědělo, kdo implantaci těchto čipů řídí a k čemu je používá.

Další střípek do mozaiky “co před námi naše vlády skrývají” přidal americký amatérský badatel Jeff Pigment:
“Zdá se to neuvěřitelné, ale takzvané pigmentové skvrny nejsou ničím jiným, než bioelektrickými entitami ovládanými ze Slunce. Každý se o tom může přesvědčit sám – při delším pobytu na slunci se tyto skvrny rozšiřují a prohlubují svoji kontrolu nad naším tělem. Ale ve stínu se smršťují a blednou. Mám za to, že jsou nám takzvané pigmentové skvrny ve skutečnosti implantovány ve spánku během operací – vždyť děti téměř žádné nemají, zatímco staří lidé jsou jimi doslova poseti. Také můžete vidět, že děti jednají bezprostředně, ale čím jsou starší, tím více pod diktátem implantátů přijímají cizí poznatky a nakonec ve stáří končí naprosto ovládáni svými potřebami. Odhalil jsem, že jde o způsob, kterým nás židozednářské elity zotročují.”

Děsivý objev jsme záhy potvrdili vlastním průzkumem. Nebylo těžké ověřit, že mnoho lidí je už pod nadvládou pigmentové totality do té míry, že si od nás odmítali nechat pigmentové skvrny vyříznout, přestože k tomu má naše redakce určený tým specialistů.

“Že jsou lékaři plně pod nadvládou farmaceutických korporací víme, ale nyní je nade vší pochybnost prokázáno i jejich propojení se zločineckými elitami,” vysvětluje Pigment.

Nedá se též vyloučit, že zvýšený počet takzvaných “sluníčkových lidí” přímo souvisí s přibývajícím množstvím pigmentových skvrn.

“Proti pigmentové indoktrinaci je možno bránit se dvěma způsoby,” pokračuje Pigment, “za prvé: nevycházet nikdy a za žádných okolností na slunce. Ideální je chodit ven pouze v noci. A za druhé, a to je ještě bezpečnější, nechat si všechny pigmentové skvrny vyřezat od odborníků, například ode mne.”

My jsme již za osvobozením od skvrn panem Pigmentem poslali příbuzného člena redakce inženýra Černého. O jeho uzdravení a vysvobození z pigmentového otroctví vás budeme informovat.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luftmausmann
luftmausmann
4 let před

Cílená reklama?

RSS
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x