Putin v přípravném kempu NHL?

02 Dub 2016

Nečekaná zpráva koluje napříč světovými sportovními médii. Vladimir Putin, ruský prezident, je v hledáčku několika týmů kanadskoamerické NHL pro letní přípravný kemp na nový ročník. Kromě týmů na chvostu ligy jako Edmonton Oilers a Toronto Maple Leafs má mít o Putina zájem také aktuálně 8. tým východní konference Boston Bruins.

„I přes jeho vysoký věk (Putinovi je 45 let, jak uvádí jeho oficiální webová stránka, pozn. red.) podává skvělé výkony. A podívejte se na Jágra. Putin navíc dokáže zaznamenat až 14 bodů v jednom utkání, což by nám značně zvedlo produktivitu,“ domnívá se generální manažer Bostonu Bruins, Felix Grizzly.

„Vláďa je zkušený hráč i agent. Nabízí tedy mimo jiné své know-how a může pomoci při výběru dalších hráčů do týmu. A především je to rozený vítěz!“ uvedl Jaromír Jágr na Twitteru přímo pro Bostonské Médi, v jejichž kádru odehrál celé 2 utkání v roce 2013.

Sám leningradský rodák, jenž nebyl do NHL draftován, ačkoli proslul svými sportovními úspěchy, rybařením, lovem či zápasem s medvědem, pro který se dokonce stal v průběhu natáčení filmu The Revenant mentorem Leonarda DiCapria, přes svůj facebookový profil vzkázal: „Dokud nebude nic podepsané, nebudu se k situaci v Sýrii vyjadřovat.“ Tiskový mluvčí prezidenta Putina Jiří Ovčáček posléze dementoval slova „v Sýrii“.

Proč Vladimir Putin nepřemýšlí raději o domácí KHL je nabíledni. V posledních dvou zápasech, v nichž ruský prezident nastoupil po boku reprezentačních hvězd Pavla Bureho či Vjačeslava Fetisova, si totiž připsal dohromady 13 branek a KHL pro něj tedy pravděpodobně není dostatečnou výzvou. Do Ameriky ho však táhne také jeho přátelství s Lucou Brasim, Donaldem Trumpem nebo Eltonem Johnem a jeho obliba nápoje smoothie, který je za oceánem k dostání na každém rohu.

Autor: Teo
Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..