Švédská homeopatická záchranná služba má téměř 90% mortalitu. „Co se má stát, stane se. Nemůžete soupeřit s vesmírem,“ hájí se homeopaté

07 Dub 2018

Dnes je to přesně rok od vzniku vůbec první homeopatické záchranné služby na světě. Úspěšnost homeopatických záchranařů je téměř nulová a skoro 90 % vážných případů končí smrtí. Její zakladatelé to přesto nevidí jako problém. „Nemůžeme zápasit s vesmírem. Co se má stát, to se stane,“ tvrdí homeopaté.

Nápad založit homeopatickou záchrannou službu se v hlavě Timmyho Carlssona zrodil již před mnoha lety. Zrealizovat jej ale dokázal teprve před rokem, když dostal od EU astronomickou dotaci ve výši 2 miliard eur. Po investování téměř pěti milionů eur do potřebného vybavení, výstavbě supermoderní homeopatické nemocnice za 200 milionů eur, a nákupu vlastního ostrova poblíž Řecka s luxusní vilou a obří jachtou, se Carlssonovi jeho sen konečně splnil a otevřel Carlssonovu homeopatickou nemocnici.

Nemocnice se bohužel potýká s velkou kritikou veřejnosti. Veškeré léčby jsou nákladné a záchranná služba má téměř 90% úmrtnost.

„Co se týče pacientů, kteří k nám přijdou s problémy, jakými jsou například chřipka či viróza, tak máme výbornou úspěšnost. Většina našich pacientů se s chřipky vyléčí už za týden a zaplatí jen pár stovek eur,“ tvrdí Carlsson.

Problémy ale začínají u závažných případů. Vážné dopravní nehody, či akutní případy (například pacienti s infarktem) většinou v péči homeopatů zemřou. Až 90 % pacientů navíc nepřežije převoz do nemocnice.

„Nenechte se mýlit. Například Matricaria chamomilla 10 CH je velice účinný lék při tepenném krvácení. Nemůžeme ale zachránit každého. Vesmír má s každým své plány, a když nastane něčí čas, tak s tím nic neuděláme. Když se vesmír rozhodne, že člověk zemře, tak prostě zemře. Nemůžete soupeřit s vesmírem,“ hájí se Carlsson.

Deformované končetiny po zlomeninách nejsou nic zvláštního

Dalším terčem kritiky je také chirurgické oddělení Carlssonovy homeopatické nemocnice. Pacienti hospitalizovaní se zlomeninami téměř vždy skončí s naprosto deformovanou a špatně srostlou končetinou. Podle tamních homeopatických doktorů to však není nic zvláštního.

„Musíme si uvědomit, že narovnání zlomené končetiny a její následná fixace, či dokonce vrtání titanových šroubů do kostí, je naprosto proti přírodě. Končetiny by se měly uzdravit pouze za použití přírodních léčiv. Proto zlomené nohy a ruce necháme tak, jak jsou. Pacientům pouze podáváme homeopatické léky, nejčastěji Bellis perennis 5 CH. Kosti sice srostou naprosto křivě a spousta pacientů zemře, ale všechno je 100% přírodní. A vesmír to tak chtěl. 1 000 euro, prosím.“ prohlásil primář chirurgie v Carlssonově homeopatické nemocnice Alf Mengelesson.

Z prohlášení homeopatických lékařů je tak jasně vidět, že jejich praktiky fungují a jsou zcela v souladu s přírodou a vesmírem. Je jasné, že za veškerou kritikou stojí farmaceutické firmy, které jednají ve strachu ze ztráty zisku a vlivu, a snaží očernit dobré jméno homeopatického léčitelství. My ale víme, že homeopatické zdravotnictví má velkou budoucnost a jednou možná zcela nahradí současné zdravotnictví, které je velice zastaralé a jde pouze o zisk a peníze. Nemůžete soupeřit s vesmírem, copak jste neviděli film Nezvratný osud? Moderní medicína vás zachrání při autonehodě a druhý den bude váš soused sekat zahradu, od čepele sekačky se odrazí kamínek, trefí vás do oka a oslepí, vy bez zraku zakopnete, spadnete do silnice, přejede vás autobus a pak na vás spadne meteorit.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

4 comments
  1. Jéé to až uvidí bigotní dementi z nejhorší generace, ze kterých měli být už dávno hnojivo, tak to zas začne illuminátksé pohádky, recitování demagogických pičovin vykradených z alegorických příběhů jiných otrokářů. A přitom by stačilo tak málo, konečně ulevit Zemi od bytí nebo se kurva naučit co je to satira a hlavně parodie. KOKOTI.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..