Let MH17 ve skutečnosti sestřelila nizozemská televize

21 Čvn 2019

Nizozemská televize před pár dny zveřejnila seznam ruských důstojníků, kteří údajně stojí za sestřelením letu MH17 v létě roku 2014. Ruští vyšetřovatelé však s tímto razantě nesouhlasí a předložili důkazy, podle kterých za sestřeleným letem stojí ve skutečnosti právě nizozemská televize.

Podle ruských vyšetřovatelů se nizozemská televize dlouhodobě potýká s klesající sledovaností, jejíž pokles převyšuje dokonce pokles počtu diváků TV Barrandov. Proto si musí vymýšlet aféry, aby přitáhla diváky zpět. Mezi takovou aféru patří právě sestřelení malajsijského boeingu nad východní Ukrajinou.

„Je to naprosto vymyšlená kampaň nizozemské televize, která sestřelila malajsijský let MH17 a vinu pak hodila na Rusko, čímž si jenom chce nahnat diváky a zvednou svoji upadající sledovanost. Televizi shodou okolností navíc vlastní George Soros, takže je hned jasno, odkud vítr vane. Proč myslíte, že s každým zásadním odhalením okolo sestřeleného letu přišla právě nizozemská televize? Protože to ona za tím stojí!“ prohlásil jeden z vyšetřovatelů Anatolij Babišoff.

Žádné vyšetřování neprobíhá, všechno jde podle připraveného scénáře

Podle ruských vyšetřovatelů navíc žádné vyšetřování nizozemských expertů ve skutečnosti neprobíhá a všechno je jenom na oko. Celá false flag operace má pečlivě připravený scénář a je v režii CIA, Mosadu, Sorose, iluminátů, reptiliánů, Ukrajinců, přeživších egyptských faraonů, Kalouska, Svobodných zednářů, sionských mudrců, velociraptorů, pirátů a nizozemské televize.

Rusko proto razantně odmítá jakýkoliv podíl na sestřelení letu MH17. Naopak to byli právě ruští vojáci, kteří se na místo pádu dostali jako první a snažili se nalézt možné přeživší. Kreml si dále stojí za tím, že letadlo sestřelili ukrajinští vojáci a další výše jmenovaní jedinci.

1 comments
  1. Dobrovolně a svobodně se přiznávám, že za sestřelení letadla mohu. Právě jsem dlel ve Valašském autonomním království a prdnul jsem si tak silně, že se ruskému dobrovolníkovi na dovolené u Doněcka, který si právě se zájmem prohlížel raketu Bug zachvěla ruka a neštastnou náhodou zavadil o spoušťěcí tlačítko.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..