George Soros je údajně osmým viteálem Lorda Voldemorta

13 Čvc 2019

Během posledních týdnů se objevilo hned několik důkazů toho, že Lord Voldemort nebyl definitně poražen, jelikož údajně existuje osmý viteál, který v sobě ukrývá duši tohoto zlého černokněžníka. Podle našich zdrojů je osmým viteálem jediná osoba, která je ještě zlejší než Lord Voldemort – George Soros.

Tvrzení našeho zdroje se opírá o několik dokumentů přímo z Ministerstva kouzel, které nedávno unikly na internet. V těch stojí to, že má Ministerstvo vážné podezření, že se Brumbál mýlil v počtu viteálů, které Voldemort vytvořil. Podle dosavadního vyšetřování je minimálně o jeden viteál víc.

„V dokumentech se hovoří o osmi viteálech. Tím osmým, dosud nezničeným viteálem, by mohl být podle všeho George Soros. Ten se stal údajně viteálem tehdy, když spolu měli Lord Voldemort a George Soros vášnivý pohlavní styk,“ tvrdí náš zdroj. Zároveň tím i potvrzuje, že Brumbál není jediným homosexuálním kouzelníkem v čarodějnickém světe.

„Když se dvě tak velká zla spojí ve vášni pohlavního styku, vzniká kolem nich zvláštní kouzelná aura. Ta zapříčinila, že se z George Sorose stal osmý viteál. Po Harry Potterovi se tak jedná o již druhý viteál, který Lord Voldemort vytvořil omylem,“ dodává náš zdroj.

Leč byl tento viteál vytvořen nechtěně, zachránil i tak Voldemortovi život. Kouzelnický svět, ani svět mudlů tak opět nejsou v bezpečí. Zatímco kouzelnický svět sužuje hrozba dalšího návratu pána zla, v našem mudlovském světě už jednoho pána zla máme – právě George Sorose.

Když ve jméně Lord Voldemort změníme všechna písmena, získáme jméno George Soros. Náhoda? Těžko

Ano, je to tak. Pokud vezmeme jméno Lord Voldermort a změníme v něm všechna písmena, získáme jméno George Soros. Něco takového nemůže být náhoda. I proto se začíná objevovat názor, ze Lord Voldemort je ve skutečnosti „alter ego“ George Sorose. Podobně jako před velmi dávnou dobou ve velmi daleké galaxii byl kancléř demokratické Galaktické republiky Palpatine ve skutečnosti zlým Sithským lordem Darth Sidiousem, tak i George Soros by ve skutečnosti mohl být Lordem Voldemortem. Cíle Palpatina/Darth Sidiouse a George Sorose/Lorda Voldemorta se navíc úplně shodují – změnit demokraticky fungující svět v totalitu. To je další důkaz, že je naše tvrzení pravdivé.

Pokud je tomu tak, tak bohužel musíme opět konstatovat, že lidstvo se znovu nepoučilo ze svých chyb.

Devátým viteálem mohly být rudé trenýrky

Podle jiných zdrojů ale existuje, resp. existoval ještě devátý viteál. Tím byly rudé trenýrky, které vyvěsila skupina Ztohoven na Pražském hradě.

„Rudé trenýrky Voldemort nosil a nepral tak dlouho, až se z nich stal viteál,“ potvrzují naše zdroje.

Tuto skutečnost ale brzy odhalil prezident Miloš Zeman, který trenýrky pohotově spálil a viteál tak zničil. Opět můžeme sami sobě poděkovat, jakého máme prezidenta. Být na hradě Jiří Drahoš, určitě by rudé trenýrky vrátil zpět Voldemortovi.

4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..